Arama sonuçları

1. buraksahin3

Wanted konseptli parti için afiş tasarımım

yorumlarınızı bekliyorum
  2. buraksahin3

Steve Jobs öldüğünde yapmıştım anısına

eleştiri ve yorumlarınızı bekliyorum
  3. buraksahin3

Şahin Freelance Tasarım

Merhabalar ben Burak ŞAHİN, Şahin Freelance Tasarım Hizmetleri. Kurumunuz için ihtiyaç duyduğunuz Profesyonel freelance grafik, web, kartvizit, poster ve afiş tasarımı hizmetlerini sunmaktadır. Gerekli bilgileri web sitemden alabilirsiniz. İletişim İçin; 0534 406 5354 www.sahinfreelance.com...
  4. buraksahin3

Web ve grafik tasarımcıları için sade bir tasarım

web ve grafik tasarımcıları için template monsterdan görüp tasarlamış olduğum bir tasarımdır.
  5. buraksahin3

Kendi Web Sitem İçin Tasarlamış Olduğum Bir Taslak

Kendi web sitem çin tasarlamış olduğum bir tasarımdır eksiklerini tamamladıktan sonra bir host alıp internete geçircem
  6. buraksahin3

[Parse error: syntax error, unexpected $end in ... on line ]Yardım acil !!

Parse error: syntax error, unexpected $end in ...\index.php on line 52 Son satır 52.satır beyler forumlarda araştırdım ama bi türlü düzeltemedim { } süslülerle alakalı diyorlar denedim olmadı bi yardım etseniz <?php include "template.php"; top(); echo "\n"; ?> <div style="width:480px...
  7. buraksahin3

Çok Ucuza Flash Web Siteleri

Şimdi bu kadar ucuza nasıl site olur demeyin ben referanslarımı çoğaltmak için yapmış olduğum bir başlangıçtır.daha önceden bi 4-5 tane yapmış olduğum siteler vardı site sahibi ücret ödemediğinden kapanmıştır o sitelerde, şimdi gelelim konumuza sadece 500TL ücret karşılığında web sitesi sahibi...
  8. buraksahin3

Yardım!!! Wordpress de Yazı Hakkında

Merhaba, Ben sitemde wordpress kullanıyorum ama bir sorunla karşılaştım yazdığım son yazı sadece index de çıkıyor ben son 4 yazının çıkmasını istiyorum onu nasıl ayarlıyoruz bilenlerin yardımını bekliyorum teşekkürler şimdiden
Yukarı Alt