Arama sonuçları

1. Serkan SEVİNÇ

accurate4 yapılan pike,perde desenleri

accurate yaptıklarını bizimle bide paylassan ne guzel olacak ama neden se yapmıyorsun hep baskalarından bekliyorsun desenlerini bekliyoruz topragım.
  2. Serkan SEVİNÇ

çiçek desenleri; resimli, editör ü ile birlikte

cogu arkadas desenlerı ordan indiriyo o yuzden dedım aslında ayrı bı konu acılsa ıyı olur kanatındeyım.
  3. Serkan SEVİNÇ

Pes formatında karışık nakış desenleri

ayse hanım www.ceyizci.com dan urunlere bakabilirsiniz iyi gunler.
  4. Serkan SEVİNÇ

çiçek desenleri; resimli, editör ü ile birlikte

arkadaslar emuleye dikkattttt tehlikeli bi virüs kol geziyo haberiniz olsun
  5. Serkan SEVİNÇ

isteyene istedigi desen yapılr hemde bedeva....

teşekurler iyi çalışmalr.
  6. Serkan SEVİNÇ

ben istedigim deseni bulamadım ama umarım sizler bulursunuz çok guzel desenler hayde kolay gele. http://rapidshare.com/files/142707916/500__Embroidery_Library_Designs.zip.html
  7. Serkan SEVİNÇ

Nakış deseni paylaşmak isteyenlerimiz

arkadaslar www.youtube.com dan embroidery diye aratın ordan görebilirsiniz ama prog. bende arıyorum ama hiç bi yerde yok..
  8. Serkan SEVİNÇ

nakış deseni paylaşabilecek arkadaşlar varmı

arkadaslar benimde elimde çok desen var netten aldıklarım özel yaptırdık larım ama ben yollamayı bilmiyorum isteyen olursa yada nasıl yollandıgını söylersenız yollarım iyi gunler
  9. Serkan SEVİNÇ

arkadaslar isteyen olursa a dan z ye nakış verebilirim nemo dan tutunda tornavidaya kadar. iyi gunler.
  10. Serkan SEVİNÇ

görsel anlatımlı accurate4 dersleri

kardeşim ellerine saglık media player den gayet iyi calışıyo ses de goruntu de devamını bekliyoruz iyi çalışmalar.
  11. Serkan SEVİNÇ

eos 3 versiyon 3015

dogru yere bakmayı bilmeyen dogruyu bulamaz mış isteyince herşey oluyo accurate,eos 2,eos3,wilcom, daha da sayamadıklarım. bundan sonrası bu işi bilen ustalara kaldı sag olsunlar ögretiyolar allah razı olsun aracı olanlardan.
  12. Serkan SEVİNÇ

Eos Compucon Hakkında Soru ve Sorunlarınız

bu arada benimde bi sorum olucak affınıza sıgınarak bende eos 3 var ama bir türlü arşivini açamıyorum neden dir yardımcı olurmusunuz...
  13. Serkan SEVİNÇ

eos 3 versiyon 3015

arkadaslar bu prog. içine bi çözüm bulalım nasıl yapıcaz bilmiyorum ama her prog. için belli bir link verilemez ni rapid de mesela. tabi bir öneri.
  14. Serkan SEVİNÇ

Eos Compucon Program Menüleri Açıklamaları

bilgilerin için çok saol eos için açıkladıklarını accurate içn de yaparsan daha verimli olu kanatindeyim teşekürler.
  15. Serkan SEVİNÇ

Eos3 Ve Accurate 4 İÇİn Kurs Acilmak Uzre

ne güzel de ben bursadayım o zamn ne olacak.forum üzerinden resimli ögrenemez miyiz.
  16. Serkan SEVİNÇ

kurs almadan desen yapma

merhaba arkadaslar ben nakışçıyım isterseniz ben de accurate 4 var xp ama eos un son sürümü lazım mümkünmü
Yukarı Alt