Arama sonuçları

1. Selma Akgümüş

İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

Emeği geçen herkese çom teşekküler. Teşekkür etmek bile az bence bu emeğin karşısında. Şu zamanda çoğu insan birbirinin ekmeğine göz dikmişken, başkalarının binbir emekle hazırladığı tasarımları çalarken sizin bu ince davranışınıza diyecek bişey bulamıyorum. Umarım emek hırsızlarına örnek olur...
  2. Selma Akgümüş

küresel ısınma afiş | hasan güner 1

Hasan Bey başarılar öncelikle uzun zamandır zaman bulup siteye giremiyordum:( eksik bir şeyler var çalışmanızda sanki,sizin çalışmanıza baktımda aklıma takılan bir şey daha var paylaşmak istedim pişiyoruz demişsin ama tavuk koymuşsun??????? sakın yanlış anlamayın ama benim ilk dkkatimi çeken bu...
  3. Selma Akgümüş

Yarışma: Eğitim Şart !

Şimdiden başarıla herkese. Etkili afişlerin çıkması dileğiyle
  4. Selma Akgümüş

bakımlı bayan fotoğrafları

:)hadi bakalım umarım işe yarar:p
  5. Selma Akgümüş

bakımlı bayan fotoğrafları

Arkadaşlar umarım işinize yarar. http://rapidshare.com/files/415614731/bakimli_bayan.rar
  6. Selma Akgümüş

Blue Wind | 2 | ANDER

:opeki başarılar
  7. Selma Akgümüş

Blue Wind | vberk

:s8:başarılarrrr
  8. Selma Akgümüş

Blue Wind 3 - Afiş&Logo Yılmaz Keçeli

:gleam:ok bakın böyle daha iyi olmuş emeğinize sağlık
  9. Selma Akgümüş

blue wind 3 | hasan güner

:pestafurullah inşallah olursun:s8:
  10. Selma Akgümüş

blue wind 3 | hasan güner

Bu çalışmanızı diğer ikisine göre daha sade ve hoş bulduğumu söylemek isterim. Görsel ve logo bir bütünkül oluşturmuş bence ve sanki birazda dergi kapağını anımsatıyor:p:p emeğine sağlık. Hiç zamanım yok bu yarışmaya katılamıcam sanırım:(:(
  11. Selma Akgümüş

Blue Wind 3 - Afiş&Logo Yılmaz Keçeli

başarılar. benim ilk gözüme çarpan keşke pervanenin içine grafikerler logosunu değilde 30. yıl yazısını yerleştirmiş olsaydın daha hoş olurdu
  12. Selma Akgümüş

Blue Wind (Burak Yaman)

Başarılar. Logonuz fena görünmüyor yanlız anlayamadığım bişeyi sorabilirmiyim. Yan kısımda logonuzun görselini koymuşsunuz ok. Blue wind olarakta yazılmış fakat afişinizde logonuz değişerek blue wind yerine 30 yıl gelmiş bu doğru bir kullanım mı acaba. Yada şöyle yapabilirdiniz sadece bir fikir...
  13. Selma Akgümüş

Blue Wind | 2 | ANDER

Başarılar. Çalışmanıza ilk bakışta bir anlam yükleyemedim üzgünüm. Kullanmış olduğunuz logolar çalışmanın içerisinde yer almalı diye biliyorum yanılıyormuyum. Sizinkiler ise koymak için koymuş gibi duruyor:(:( Birazdaha çalışmanızın üzerinde değişiklikler yapmalısınız bence
  14. Selma Akgümüş

Blue Wind afiş/ caglar666

Sizede başarılar...Benim nacizane fikrim ise logonuzu büyüttüğünüz halde okunması hala zor. Demekki logo tasarımınızda sorun var. Küçüldüğünde de okunabilmesi gerekirken büyük halde bile zor okunuyor. Çalışmanız hoş görünüyor yinede
  15. Selma Akgümüş

Blue Wind | vberk

:s8:Başarılarrrr. Logonuzu bende beğendim ama yazdığınız metin tam olarak zeminde okunmuyor logo ile bütünlük kurmaya çalıştınız sanırım. Ama bukadar koyu bir zeminde okunmayan metin rengi seçmiş olmanız yanlış olmuş. Son olarak ise bunu bir afiş olarak düşünürsekte yazı karakteri ilede...
  16. Selma Akgümüş

D&P Burjum Yarışması Sonuçları.

:p:p:p:pÇok çok teşekkürler ödüle layık görüldüğüm için. Diğer kazanan arkadaşlarıda tebrik ediyorum emeklerine sağlık
  17. Selma Akgümüş

Blue Wind

:)Başarılar
  18. Selma Akgümüş

blue wind

başarılar diliyorum. Ama sanki biraz karışık olmuş:rolleyes:
  19. Selma Akgümüş

Blue wind \ Serkan Altınörs

Başarılar diliyorum öncelikle.Bence çalışmanız güzel olmuş gözü yormayan bi çalışma olmuş ellerinize sağlık. Ayrıca son olarak logonuzuda beğendiğimi belirtmek isterim
Yukarı Alt