Arama sonuçları

1. R

grafik illustrasyon animasyon web

grafik tasarımdan animasyona illustrasyona dek her türlü freelance işinizde kaliteli ve dakik yardımcı olabilirim örnek işler için ve iletişim bilgileri için www.medyamutfak.com
  2. R

grafik 2d 3d tasarım

2d ,3d tasarım grafik uygulamaları kurumsal kimlik çalışmalrı karakter tasrımları tekstik baskı tasarımları aklınıza gelicek her türlü görsel konusunda profosyonel yardım için hizmetinizdeyiz örnek çalışmalar ve iletişim bilgileri için www.medyamutfak.com
  3. R

çizgi karakterler ve baskı tasarımları

sanırım çoğu firmanın özellikle ihrac yapan firmaların başlıca sorunu lisanslı karakter kullanmanın pahalı bişey olması ve lisansı olmayan karakterlerin ya bi çok firma tarafından aynı anda kullanılıp heryerde olması yada kalite konusunda oldukça yetersiz olması ve ne yazıkki bi firma kendi...
  4. R

fiyatlandımada yardım

merhaba bi firmaya empirime baskı için aylık 30 adet disney tarzı karakter çizmem istendi(orjinal karakterler yani ben karakter oluşturucam olan karakterleri çizmicem artı bu desenleri ps de emprime baskıya hazır halde teslim edicem tramına kadar full hazır olcak) bu iş için adet için ve aylık...
Yukarı Alt