Arama sonuçları

1. Aykut Çelebi

Pusula..

Kullanılanm Yazılımlar: -3D Studio Max 2011 -Vray Render SP5 -Photoshop -Fusion
  2. Aykut Çelebi

3ds max de kabartma nasıl yapılır?

Verdiğniz referans resimdeki gibi kabartma istiyorsanız. Photshopta bu kaplamayı atıcaksınız, kabarıcak yerleri beyaz a , diğer kısımları siyaha boyamanız gerek. Daha sonra maxde modifiers bölümünde displace özellğine atıcaksınız. Bu yöntemle resimdeki gibi kabartma yapabilirisiniz Duygu Hanım..
  3. Aykut Çelebi

Elektro Gitar

@duygu0666 Teşekkürler duygu hanım..
  4. Aykut Çelebi

Elektro Gitar

@emrullah21 Sağol emrullah..
  5. Aykut Çelebi

Elektro Gitar

@Webbwarrior Destediğiniz için teşekkürler. 10 tel sıkıştırabilirim oraya :D
  6. Aykut Çelebi

ikili koltuk

@duygu0666 Kendinizi sıkmayın sonuçta herkes doğuştan öğrenmiyor bunu. O yüzden çalışarak, yapılmayacak bişey yoktur :) Takıldığınız bi nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Kolay gelsin..
  7. Aykut Çelebi

Elektro Gitar

@Erkan_Nehir Önemli olan gitarın bas veya elektro olması değil zaten. Önemli olan modelin kendisi :) Teşekkürler..
  8. Aykut Çelebi

Elektro Gitar

@Erkan_Nehir Çoğu kişi öyle diyor ama benim aldığım referans 5 telliydi :):)
  9. Aykut Çelebi

ikili koltuk

(Ahşap - Metal - Yansıma ) Bu üçlü güzel olmuş. Gözüme tek batan kısım yastıktaki kaplama sorunu. Kaplamaya bump verirseniz daha iyi olur gibime geliyor :allalla: Tabiki zamanla herşey düzelecektir :) Tebrik ederim sizi :clap2:
  10. Aykut Çelebi

Elektro Gitar

@Fulyam Teşekkürler beğenmenize sevindim :o
  11. Aykut Çelebi

Elektro Gitar

@Kerim Öksüz Teşekkürler Kerim bey
  12. Aykut Çelebi

Elektro Gitar

@Murat Güler Teşekkürler Ortak ;)
  13. Aykut Çelebi

Elektro Gitar

@GÜNEL AYVACI Sağol ablacım :o
  14. Aykut Çelebi

Elektro Gitar

Yeni bitirdiğim çalışmayı sizlere sunuyorum. Yorumlarınıza... -3D studio max 2011 -Vray render SP5 -Digital Fusion
  15. Aykut Çelebi

Kız Kulesi

@Fulyam Teşekkür ederim beğenmenize sevindim...
  16. Aykut Çelebi

Kız Kulesi

@GÜNEL AYVACI Teşekkür ederim ablaa :)
  17. Aykut Çelebi

Kız Kulesi

@duygu0666 Teşekkürler Duygu hanım:)
  18. Aykut Çelebi

Kız Kulesi

@Hasan Güner Teşekkürler :)
  19. Aykut Çelebi

Kız Kulesi

@Murat Güler Sağol ortak ;)
  20. Aykut Çelebi

Kız Kulesi

Merhaba arkadaşlar, siteye üye olup hemen çalışmalarımı paylaşıyım dedim :) Kullanılan Yazılımlar: 3Ds Max 2010 Vray Render Photoshop Digital Fusion
Yukarı Alt