Arama sonuçları

1. E

Uygun ücretlere freelance grafik tasarım ve 3d modelleme tasarım hizmeti verilir

Merhaba arkadaşlar ben Talha Güneş,Beykent Üniversitesi Grafik tasarım mezunuyum.5 senedir sektörde Freelance tasarım hizmeti vermekteyim.İlgili kişiler için profesyonel hizmet vermekteyim.İlgilenen arkadaşlar web sitemden çalışmalarıma bakabilir ve bilgi almak isterlerse özelden mesaj...
  2. E

Art Direktörden 3D Modelleme-Web Tasarım-Grafik Tasarım Hizmeti

Merhaba, Beykent Üniversitesi Grafik bölümü mezunuyum, freelance 3d modelleme,grafikerlik ve web arayüz tasarımı yapıyorum.. 3D:Mimari modelleme, Cephe kaplama, İç mimari, Fuar stant ve hertürlü tasarım yapılır... Grafik:Logo, Afiş, Antetli, Kartvizit, İllustrayon, Karakalem çizim hizmeti...
  3. E

Uygun Fiyatlara 3D Modelleme,Web Arayüz Ve Grafik Hizmeti Verilir

Merhaba, Beykent Üniversitesi Grafik bölümü mezunuyum, freelance 3d modelleme,grafikerlik ve web arayüz tasarımı yapıyorum.. 3D:Mimari modelleme, Cephe kaplama, İç mimari, Fuar stant ve hertürlü tasarım yapılır... Grafik:Logo, Afiş, Antetli, Kartvizit, İllustrayon, Karakalem çizim hizmeti...
  4. E

Uygun Fiyatlara 3D Modelleme,Web Arayüz Ve Grafik Hizmeti Verilir

Yukarı Alt