Arama sonuçları

1. C

1,000 TL Ödüllü “Sosyal” Logotype ve Amblem Tasarımı Yarışması

İNSANLAR BİZİM HAKKIMIZDA ŞÖYLE DÜŞÜNSÜN İSTİYORUZ: • Dinamik, Enerjik, Genç • Modern, Trendleri Takip Eden • Tecrübeli (2005’ten beri) • YARATICI, ÜRETKEN, FARKLI! Ahahah hiç güleceğim yoktu. Bu logo evlere temizliğede gitsin tam olsun hatta yer çekimsiz ortamda muz yiyim ama çilek tadı...
  2. C

Sosyal Turizm Bilişim Reklam Tekstil Ltd. Şti.Logotype ve Amblem Tasarımı - 1 -

hoş olmuş elinize fikrinize sağlık
  3. C

Kartvizit tasarımı yaptırılacak

ilan içeriği yetersiz, çalışma tek renkmi özel renk varmı sadece tasarımmı yoksa baskıda dahilmi (belirtilmemiş), dahilse kaç adet, dijitalmi istiyorsunuz, istediğiniz bir kağıt türü varmı selefan istiyormusunuz, özel kesim, lak, altın yaldız? Maliyet için bunları netleştirmeniz gerek. Pm atıldı
  4. C

İstanbul Tekstilkent için grafiker / web tasarımcı aranıyor

cv gönderildi, bilginize.
  5. C

Mevcut logoyu svgye cevirebilecekler

Bu iş karşılığında ne kadar ödemeyi düşünüyorsunuz :) şaka bir yana ilan sayfası konuyu yanlış yere açmışsınız,
  6. C

Kişisel İnfografik yaptırılacaktır ACİL

1. skzpksl adlı kullanıcı burası iş arayanlar sayfası iş verenler değil, firma olarak burda insanların rıskına göz dikmeniz hoş değil. 2. Bu bölümle ilgilenen mod'a bir sorum var, yucemil isimli arkadaş'ın oto mesaj gibi bir ayrıcalığımı var yoksa arkadaş okumadan önüne gelen her ilana mesajmı...
  7. C

Acil grafiker

Anlayamadım bayan arıyorsunuz ama askerlik duru demişsiniz, hangisi hatalı cinsiyet mi askerlik durumumu :)
  8. C

feminmarket 3. Çalışmam

@Arzu ULUIRMAK sanırım anlamakta sorun yaşıyorsunuz, sunulan bir logo var ve metinle desteklenmiş. Type logo tasarımlarında metni belirtir, isterse orada logonun otobiygrafi yazsın buna type denir. Yani hala bana o slogan, type şu demeniz saçma ve gereksiz. Kaldıki konu terimler değil...
  9. C

feminmarket 3. Çalışmam

@Arzu ULUIRMAK TYPE kısmından bahsettiğim için logo type dedim, ayrıca logoyu başka bir yerde gördüm demedim slogan dediğiniz metni görmüştüm, oturduğum semtte bir market te aynısını kullanmış logonuzu görünce belirtmek istedim. Son olarak benzer tasarımlar yapılabilir bunu saygısızlıkla...
  10. C

feminmarket 3. Çalışmam

öncelikle tebrik ederim, fakat daha önce bir iki yerde logotype nızı (Alışveriş Aşkına) görmüştüm, (gerçi firmanın sitesine girdiğimde değiştirilmiş olduğunu gördüm) bir yerden mi esinlenmiştiniz yoksa fikir size mi aitti logotype hoşuma gitmişti açıkçası
Yukarı Alt