Arama sonuçları

1. Y

Emprime Baskı Desinatörü aranmaktdır. Zeytinburnu

freelancer olarak düşünürmüsünüz??
  2. Y

Kendimi daha iyi geliştirmek için FREELNCER İŞ

merhaba; Grafik tasarım - Kendimi daha iyi geliştirmek için FREELNCER İŞ grafiktasarım - Kendimi daha iyi geliştirmek için iş arıyorum.. Bir kaç yıl grafiker olarak çalıştım,fakat şuan evdeyim, ögrendiklerimi unutmamak ve yeni şeyler öğrenmek adına iş aramaktayım.mükemmel bir elemanım diyemem...
  3. Y

tasarımcı grafiker aranıyor (avrupa yakası)

freelancer olarak dusunurmusunuz?
  4. Y

öğrenciye grafikerlik dersi

ilanım günceldir
  5. Y

Kendimi daha iyi geliştirmek için FREELNCER İŞ

merhaba; grafik tasarım - Kendimi daha iyi geliştirmek için iş arıyorum.. Bir kaç yıl grafiker olarak çalıştım,fakat şuan evdeyim, ögrendiklerimi unutmamak ve yeni şeyler öğrenmek adına iş aramaktayım.mükemmel bir elemanım diyemem ama bu işi iyice ögrenip bu sektörün en iyisi olmak için çaba...
  6. Y

Mtabaa da çalışacak grafiker alınacak. Süha matbaacılık

@suhamatbaa freelance calışmk istermisiniz...
  7. Y

öğrenciye grafikerlik dersi

8 yıllık deneyimimle bu mesleğe gönlünü vermiş ve ileride çok iyi bir grafiker olacağım diyecek arkadaşlara ders verilir. corel draw... photoshop... frehand.. h.içi saati 25 ytl..
  8. Y

Matbaaya bayan yardımcı grafiker

@abilgic kartvizit, broşür, antetli, kurumsal kimlik,karton etiket, kumaş etiket(yaka etiketi, yan etiket) yıkama talimatı, barkod, sticker Deneyimlerimle freelancer olarak iş arıyorum bilginize.... programlar: corel draw - photoshop
  9. Y

Freelance Tasarım

@graphic_ahmet kartvizit, broşür, antetli, kurumsal kimlik,karton etiket, kumaş etiket(yaka etiketi, yan etiket) yıkama talimatı, barkod, sticker 8 YILLIK Deneyimlerimle freelancer olarak iş arıyorum bilginize.... programlar: corel draw - photoshop
  10. Y

Fabrikamıza Grafiker Aranıyor.

@Omtec kartvizit, broşür, antetli, kurumsal kimlik,karton etiket, kumaş etiket(yaka etiketi, yan etiket) yıkama talimatı, barkod, sticker 8 YILLIK Deneyimlerimle freelancer olarak iş arıyorum bilginize.... programlar: corel draw - photoshop
  11. Y

Grafiker Aranıyor - Alsancak / İZMİR

@zrtn kartvizit, broşür, antetli, kurumsal kimlik,karton etiket, kumaş etiket(yaka etiketi, yan etiket) yıkama talimatı, barkod, sticker Deneyimlerimle freelancer olarak iş arıyorum bilginize.... programlar: corel draw - photoshop
  12. Y

coreldraw bilen

@denizkansoy kartvizit, broşür, antetli, kurumsal kimlik,karton etiket, kumaş etiket(yaka etiketi, yan etiket) yıkama talimatı, barkod, sticker Deneyimlerimle freelancer olarak iş arıyorum bilginize.... programlar: corel draw - photoshop
Yukarı Alt