Arama sonuçları

1. AdTb

Gulliver's Travels

Jonathan Swift'in meşhur romanından uyarlanan film, gezi yazarı Lemuel Gulliver'in (Jack Black) Bermuda'ya gidecekken Liliput adasına düşmesini ve oranın minik halkıyla karşılaşmasını anlatıyor. Tür: Komedi, Macera Yönetmen: Rob Letterman Oyuncular: Emily...
  2. AdTb

Centilmen / The American

Jack (George Clooney) işini çok iyi yapan bi r kiralık katildir. İsveç’deki işi beklediğinden farklı bir şekilde sonuçlanır. Sıradaki işi onun son işi olacaktır. Her görevden sonra yaptığı gibi küçük bir İtalyan kasabasında inzivaya çekilir. Bu kasabada herşeyden uzaklaşmaktadır. Kasabanın...
  3. AdTb

Ölümcül Deney 4 / Resident Evil:Afterlife

Dünya virüsün etkilerinden sarsılıp insanlar zombilere dönüşürken, Alice (Milla Jovovich) sağ kalanları bulup onları kurtarma macerasına devam ediyor. Umbrellayla olan savaşı yeni boyutlar kazanıyor, fakat Alice beklenmedik eski bir arkadaşından yardım alıyor. Yeni bir yol buluyorlar ve bu...
  4. AdTb

Merhaba

Öncelikle merhabalar.Adım alçin ortaokul öğrencisiyim.2 senedir photoshopla ilgileniyorum.Çoğu sitede bulamadığım dersleri burda buldum ve hemen üye oldum.Umarım iyi vakit geçiririm. Herkese iyi forumlar.
  5. AdTb

Eğitim Şart / Alçin Deniz (2)

aynı sLoganLa 2. caLısmam tekrar basarılar ....
  6. AdTb

Eğitim Şart / Alçin Deniz

katıLan arkadasLara basarıLar !
Yukarı Alt