Arama sonuçları

1. Hayalperest10

Dönemsel

Merhaba, Üniversite öğrencisiyim. Yaz dönemi çalışmak istiyorum. Yıldız Teknik Üniversitesi - Basım Yayın Bölümü Önlisans Mezunuyum. Yeni Yüzyıl Üniversitesi - Görsel İletişim Tasarımı Bölümünde Lisansıma devam etmekteyim. Program Bilgim: Photoshop : İyi Final Cut: Başlangıç ( Premiere ile...
  2. Hayalperest10

Yaz dönemi çalışan

Merhaba, Üniversite öğrencisiyim. Yaz dönemi çalışmak istiyorum. Yıldız Teknik Üniversitesi - Basım Yayın Bölümü Önlisans Mezunuyum. Yeni Yüzyıl Üniversitesi - Görsel İletişim Tasarımı Bölümünde Lisansıma devam etmekteyim. Program Bilgim: Photoshop : İyi Final Cut: Başlangıç ( Premiere ile...
  3. Hayalperest10

Ruhlar evi animasyon

vaysss hangi program bu 3d max mi maya mi nedir ?
  4. Hayalperest10

Grafiker/ Bayan - Avrupa Yakası

İlan günceeeeeeeeellll
  5. Hayalperest10

Grafikeer Aranıyor

Konyada bile 1200 iken istanbulda 900 diyen yerlere acıyorum
  6. Fotoğraf

Fotoğraf

67284 1660722644254 1422813855 1698282 7455330 n
  7. Hayalperest10

İlan güncel...
  8. Hayalperest10

İlan güncel
  9. Hayalperest10

Cv mi yolladım fakat Çağlayanda ikamet ettiğim için Esenlere ulaşımım nasıl olur bilgim yok
  10. Hayalperest10

Yetiştirilmek Üzere Grafiker (Beşiktaş - İstanbul)

Bu tarz ilan verenleri ve bu tarz eleman arayanları KINIYORUZ.!!
  11. Hayalperest10

Yardımcı Grafiker/ Bayan - Avrupa Yakası

@Windosxtiger Cv gönderildi.
  12. Hayalperest10

1992 doğumlu üniversiteden yeni mezunum. Program Seviye : Freehand : İyi Photoshop : İyi İllüstratör : Başlangıç İndesıgn : Başlangıç Microsoft Office ( Excel,Powerpoint..) PC ve MAC kullanıyorum. Eğitim : Lise : Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık Bölümü Üniversite : Yıldız...
  13. Hayalperest10

Grafik-Tasarımcı aranıyor, İstanbul Avrupa Yakası

Gerçekten komik Grafik Tasarımcı ne iş yapar bunu öğrenmenizi tavsiye ediyorum. Satış yapsın istiyorsunuz birde he hiç güleceğim yoktu...
  14. Hayalperest10

Ajansımıza Bayan Grafiker Arıyoruz

Tam olarak işin tanımı nedir hangi metaryaller üzerinden çalışıyorsunuz ? Freehand ve photoshop kullanıyorum. Uygun olması durumunda görüşmek isterim.
  15. Hayalperest10

İstanbul Avrupa Yakası Bayan/Grafiker / Stajer

İlan güncel.. Stajyer pozisyonuna gerek kalmamıştır. Grafiker olarak kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum.
  16. Hayalperest10

İstanbul Avrupa Yakası Bayan/Grafiker / Stajer

Grafiker olarak iş arıyorum. Liseden grafik tasarım , 2 yıllık basım yayın mezunuyum. 1 senelik de kurs aldım. İşin Tanımı : 20 günlük zorunlu staj ve sonrasında da bir süre kalabileceğim bir yer arıyorum . Duruma göre kalıcı olarak da çalışabilirim. Yeniliğe ve öğrenmeye açık biriyim...
  17. Hayalperest10

İÇeriğinde ne kullanmam gerektiğini bilen var mı ?

dshhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhb
Yukarı Alt