Arama sonuçları

1. Kaizen07

10 Kasım Facebook Kapak Tasarımları 2

Paylaşan arkadaşlar , paylaştıkları sayfaları veya profilleri yayınlayabilirlerse sevinirim. Not: Tasarımlar Bana aittir. Güle güle Kullanın
  2. Kaizen07

Facebook Kapak Fotoğrafım

3. Kaizen07

10 Kasım Facebook Kapak Tasarımları

Paylaşan arkadaşlar , paylaştıkları sayfaları veya profilleri yayınlayabilirlerse sevinirim. Not: Tasarımlar Bana aittir. Güle güle Kullanın Portfolyom için: www.zarifbalci.com/portfolyo adresini ziyaret edebilirsiniz.
  4. Kaizen07

Yeşim Taşı | Kaizen Design 3

5. Kaizen07

Yeşim Taşı | Kaizen Design 2

Logoyu henüz kurumsalla birleştirmedim bitirdiğim resmi değiştireceğim şimdilik sadece logo var devamı çok yakında.
  6. Kaizen07

Yeşim Taşı | Kaizen Design

Logo Özeti: Logoda Firma ismi olan yeşim taşı başlıkları (Y+T) işlenmiştir.Ayrıca logoda spa işletmelerine uygun olarak su teması işlenmiştir.Logonun ortasında masaj yapan insan silüeti vardır.Logo Bütün olarak taçı andırmaktadır ,Bir otel işletmesine uygun olarak ciddi ,bir spa işletmesi için...
  7. Kaizen07

Korkmaz İnşaat Kurumsal ve Logosu

Kurumsal işlerini aldığım firmanın logosu ve kartviziti kartviziti logonun görünüşünü değerlendirmek için yükledim , olumlu yorum alırsam kurumsal dökümanlarda da bu yazı fontu renk uyumu içerisinde çalışacağım Saygılarımla Kaizen07
Yukarı Alt