Arama sonuçları

1. A

zarf

arkadaşlar herkese iyi çalışmalar içine 23x 33 ölçülerinde dosya girecek şekilde bir zarf yapmam gerekiyor sanırım 25x35 boyutu uygun olacak. bunun için elinde şablon bulunan veya zarf yağımı hakkında döküman olan arkadaşlarım bana yardımcı olabilirler mi?
  2. A

Hangi font ?

arkadaşlar herkese iyi çalışmalar sizden bi ricam olacak www.avize232.com adresindeki logodaki fontu bulamıyorum. Bu konuda deneyimli arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi?
  3. A

baskı için cmyk pantone ?

arkadaşlar merhaba ekranda gördüğüm renk baskıda çok farklı çıktı. bunu engellemek için direk görüdğüm rengi alabileceğim cmyk pantone elinde olan varmı acil yardımınıza ihtiyacım var
  4. A

font arıyorum

çok teşekkür ederim beni zor bi durumdan kurtardınız ahmet bey... bu sitede fontlar ücretli galiba ama ismini öğrendim bi şekilde bulabilirim sanırım... tekrar teşekkürler
  5. A

font arıyorum

linki değiştirdim eksik yazmışım özür dilerim
  6. A

font arıyorum

parantez mobilya logosunun fontunu arıyorum benzerlerini buldum ama birebir aynısı gerekiyor yardımcı olabilir misiniz? http://www.parantezmobilya.com/indexx sitesindeki logo
  7. A

izmirde yardımcı grafikerlik arıyorum !!!

İzmirde yaşıyorum. 23 yaşındayım. Cinsiyet erkek. Askerlik görevimi tamamladım. Bilgisayar Tek. ve Prog. mezunuyum. Grafik Tasarım kursu almaktayım. Kendimi geliştirmek üzere yani ileride ben grafikerim diyebilecek seviyeye gelebileceğim bir iş aramaktayım uyumlu ve pozitif bir insanım...
Yukarı Alt