Arama sonuçları

1. V

garafikerim iş arıyorum.. avrupa

Grafikerim iş arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop (İyi) corel draw (iyi) İllustrator (Orta) İndesign (orta) İş deneyimi ve içeriği: reklam sektörü üzerine tabelada grafikerlik, baskı operatörlüğü... Çalışma Şartları: Tam Zamanlı...
  2. V

uygulanan efek sürekli baska cızımlerede uygulanıyor..?

öncelikle verdginiz bilgilerden kaynaklı size cok tesekkür edıyorum bu forumda bir cok seyi arastırdım videoları indirdim ve izlemekteyim meslegim grafikerlik photoshop ve corel draw programlarını bılıyorum bu meslegi sadece para kazanmak için yapmıyorum gercekten sevdıgım ıcın ugrasıyorum ve...
  3. V

cok cok tesekkür ederim evet oldu bayagı canımı sıkmıstı bu durum son bir soru sorsam bu illetten efek verdikten sonra dıger nesnelere uygulamamsı ıcın kalıcı bır cozum varmıdrı acaba yanı efek kullandıktan sonra sureklu aperenceye zıyaret etmek zorundamıyım..? tesekkürler
  4. V

mrb arkadaslar diyelimki bir kare çiziyorum gölge veya farklı bir efek verıyorum sonra farklı bır kare cızıyorum oncekı cızıme uyguladıgım efek farklı bır cızımde tekrarlanıyor umarım anlatabılmısımdır yardımcı olursanız çok sevinirim tesekkürler...
  5. V

grafikerim iş arıyorum...

1 yıldır reklam, tabela işinde çalıstım.. corel ve photoshop programını iyi biliyorum dıger tasarım programlarını arastırıyorum is yerındekı gorevım tasarım ve yaptıgım tasarımları dıjıtal baskıda çıkartmaktı... bu ozellıkte birini arıyorsanız sızınle çalısabılırım istanbul avrupa yakasında...
Yukarı Alt