Arama sonuçları

1. tuceözargıt

Grafiker olmak istiyorum!!! Istanbul avrupa yakasi

ben size cv mi gönderdim umarım geri dönüş yaparsınız teşekkürler.
  2. tuceözargıt

Size cv mi yolladim umarim en kisa zamanda dönüş yaparsiniz teşekkürler.
  3. tuceözargıt

Kendimi geliştirebileceğim bir iş ariyorum lütfen yardimci olun şu anda kursa gidiyorum photoshop corel illustrator in desing programlarini öğreniyorum.kendimi en iyi şekilde yetiştirebilceğim bir yer ariyorum.
  4. tuceözargıt

Yetiştirilmek üzere grafiker

ilan günceldir.
  5. tuceözargıt

Acil Grafiker Acemide Olur...

10.08.1990 doğumluyum.istanbul küçükçekmece bölgesinde ikamet etmekteyim. bilgisayar programlari: microsoft word microsoft excel microsoft power point şu anda grafikerlik kursuna devam etmekteyim(mimtek bakirköy). photoshop cs3 corel draw x5 illustrator indesing bu...
  6. tuceözargıt

Yetiştirilmek üzere grafiker

10.08.1990 doğumluyum.istanbul küçükçekmece bölgesinde ikamet etmekteyim. bilgisayar programlari: microsoft word microsoft excel microsoft power point şu anda grafikerlik kursuna devam etmekteyim(mimtek bakirköy). photoshop cs3 corel draw x5 illustrator indesing KENDİMİ...
  7. tuceözargıt

Grafiker yardimcisi

10.08.1990 doğumluyum.istanbul küçükçekmece bölgesinde ikamet etmekteyim. bilgisayar programlari: microsoft word microsoft excel microsoft power point şu anda grafikerlik kursuna devam etmekteyim(mimtek bakirköy). photoshop cs3 corel draw x5 illustrator indesing bu işte kendimi...
  8. tuceözargıt

Acil Grafiker Acemide Olur...

ben şu an bi firmada çocuk modelleri üzerine tasarım yapıp onların kalıbını çıkarmaktayım.aslında temel bilgim modelistlik üzerine ama grafikerlik kurslarına gidip kendimi bu konuda geliştirmeye çalışıyorum photoshop ıllustrator corel indesing öğrenmekteyim. ama bu şekilde yardımcı olarak...
Yukarı Alt