Arama sonuçları

1. S

Photoshop hakkında herşey. menü, araç ve açıklamaları. ( resimli anlatım)

paylaşıma gerçekten Çok ihtiyacım vardı teşekkürler ya çok mutlu oldum (:
  2. S

Acil yardım

Arkadaşlar ödevimi hallettim yardımda bulunan ve bulunmak isteyen herkese teşekkür ederim :)
  3. S

Trabzon'dayken çektiğim Fotolar (Resmin Orjinalleri Kayıp Facebook'tan Kopya)

Çiçeklere bayıldım,tebrikler çok güzel çekmişsiniz.. :) :s8:
  4. S

Photoshopta animasyon yapmak (yardım)

Çok teşekkürler emeğinize Sağlık ..
  5. S

Dünya Kültürleri'nin Buluşması ve Konser Afişi Çalışmam

1. afiş için söylüyorum;renk uyum ve dizaynı Çok hoş olmuş,gerçekten dikkat Çekici emeğinize sağlık ..
  6. S

hazır psd şablonlar

Resimler neden gözükmüyor ya da ben mi göremiyorum acaba ??
  7. S

@Zeki KAYNAK Grafik Tasarım Final ödevim photoshopta yapmam lazım,mecbur uğraşıcam artık video için teşekkürler:)
  8. S

hepinize teşekkür ederim bilgilerinizi dikkate alıcam. Videoyu ne zaman izleyebiliriz acaba ?
  9. S

@hlmbhr Yapmak istediğim oyuncakları hareket ettirmek gif olarak oluşturmak photoshopta uygulamam lazım bunları da :confused:
  10. S

@Arzu ULUIRMAK Birkaç örnek var animasyon ile ilgili fakat benm aradığım konu ile ilgili pek birşey bulamadım henüz yeni olduğum için bu alanda çevremde pek yardım edebilicek kimse yok,eğer bilen ve ilgilenen arkadaşlar varsa yardımcı olmalarını rica ediyorum ..
  11. S

evet benimde demek istediğim oydu animasyonumda oluşturuculacak görselleri photoshopta oluşturmak.. acaba nasıl bi yöntem uygulayabilirim hiçbir fikrim yok şu anda.
  12. S

Oyuncak Tanıtımı için photoshopta animasyon yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz ?
  13. S

Photoshop Kullanma Klavuzu (Lütfen Tüm grafikerlerimiz okusun!!!!)

Bilginiz için çok teşekkürler,işime Yarıyacak :)
  14. S

Acil yardım

Oyuncak Tanıtımı için photoshopta animasyon yapmam lazım yardımcı olabilir misiniz ?
  15. S

İlk Kartvizit Çalişmalarım..Yorumlarınızı Bekliyorum..

Çalışmalarınz Güzel ilk olmasına Rağmen ..:)
Yukarı Alt