Arama sonuçları

1. E

Grafiker arıyoruz

ilanımız günceldir. İstanbul avrupa yakası güneşli'de bulunan firmamıza grafiker ariyoruz. Ambalaj,etiket ve tekstil sektörlerine hizmet veriyoruz. gelismeye oğrenmeye acik ve yaptigi isi seven calisma arkadaslarına ihtiyacimiz var. Mac ve Pc de Corel, Photoshop, Freehand ve İllustrator...
  2. E

Deneyimli Grafiker...

Ambalaj ve etiket sektörlerine hizmet veriyoruz. iş yerimiz güneşli'de ilanınız güncel ise cv nizi ve iletişim bilgilerinizi atın detayları konuşalım. ehoglu@hotmail.com
  3. E

Grafiker arıyoruz

ilanımız günceldir. İstanbul avrupa yakası güneşli'de bulunan firmamıza grafiker ariyoruz. Ambalaj,etiket ve tekstil sektörlerine hizmet veriyoruz. gelismeye oğrenmeye acik ve yaptigi isi seven calisma arkadaslarına ihtiyacimiz var. Mac ve Pc de Corel, Photoshop, Freehand ve İllustrator...
  4. E

Bursa Staj Yeri Arıyorum

11.sınıf Bilişim Teknoloji alanı web Tasarım Dalı Öğrencisiyim 12. Sınıfta Staj Görmem Gerekiyor ve Halen Yer Bulamadım Kullanabildiğim Programlar Derste Gördüklerimiz ve Bunları daha Profesyonelci Kullanırım Dreamweaver 8 Fireworks 8 Adobe Flaş Html css Bilirim . İleitşim ...
  5. E

grafik tasarım yardımcısı - ist/anadolu

İstanbul avrupa yakası güneşli'de bulunan firmamıza grafiker ariyoruz. Ambalaj,etiket ve tekstil sektörlerine hizmet veriyoruz. gelismeye oğrenmeye acik ve yaptigi isi seven calisma arkadaslarına ihtiyacimiz var. Mac ve Pc de Corel, Photoshop, Freehand ve İllustrator programlarini...
  6. E

Grafiik Tasarımcıyım İş Arıyorum - İstanbul Avr.

İstanbul avrupa yakası güneşli'de bulunan firmamıza grafiker ariyoruz. Ambalaj,etiket ve tekstil sektörlerine hizmet veriyoruz. gelismeye oğrenmeye acik ve yaptigi isi seven calisma arkadaslarına ihtiyacimiz var. Mac ve Pc de Corel, Photoshop, Freehand ve İllustrator programlarini...
  7. E

Grafiker arıyoruz

8. E

Grafiker arıyoruz

9. E

Grafiker arıyoruz

İstanbul avrupa yakası güneşli'de bulunan firmamıza yardimci grafiker ariyoruz. gelismeye ogrenmeye acik ve yaptigi isi seven bir calisma arkadasina ihtiyacimiz var. Mac ve Pc de Corel, Photoshop, Freehand ve İllustrator programlarini kullanabiliyor olmasi gereklidir. Cv ve portfolyonuzu...
  10. E

yardımcı grafiker veya yardımcı desinatörlük

Mrb.Hala iş arıyorsanız desen için yardımcı elemana ihtiyacımız var.ilgilenirseniz bana mail atabilirsiniz. ehoglu@hotmail.com
Yukarı Alt