Arama sonuçları

1. ONDESİNG

Yardim edermisiniz

corel drawda yapılan bir çalışmaya dizgi yapmam gerekiyor indesing bilmiyorum import etsem corelden eps seklinde bir e bir ölçüsünde çalışmayı dizgiyi yapsam çalısmama göre sonra o import ettiğimi silsem convertleyip dizgiyi corel draw a atabiliyormuyum bu konuda yardıma ihtiyacım var...
  2. ONDESİNG

gazete tasarımı konusunda yardım

Merhaba değerli grafiker arkadaşlarım ben bir gazete tasarımı yapıcam yanlız corel draw ve CS kullanıyorum quark press , ilustratör ve indesing kullanmadım bukonuda acıklayıcı bilgi verirseniz hangi programı kullanmlıyım corelde tasarım sayfa yapısı logo banner ayarlarını tasarımını yaptım text...
  3. ONDESİNG

ANKARA Freelance (Serbest) Grafik tasarım

Selam Merhaba Ankarada ikamet etmekteyim freelance (serbest) tasarım yapmaktayım iletisime gecerseniz veya msj atarsanız islerinizle ilgilenmek isterim teşekkürler. corelman1@gmail.com reklamtasarim@windowslive.com 0505 683 66 41
  4. ONDESİNG

Kartvizit Tasarımları adımlar..

Değerli yeni mezun Grafiker arkadaşlarım Küçük ve önemli bir konuya değinmek istiyorum kartvizit tasarımı yaparken renk kombinasyonu çok önemlidir [/B]kartvizit üzerinde logo tek taraflı kart vizitlede bir kez kullanılır çift taraflı kart vizitlerde ön yüze zeminin içine gölge arka yüze logonun...
  5. ONDESİNG

Ankara grafik tasarimci

Merhaba Ankara ili sınırları icinde deneyimli reklam ve grafik tasarımcıyım reklamcılık konusunda A dan Z ye bilgiliyim matbaa sektöründede basarılıyım Ledli tabela sistemleri tasarım , uygulama proje bilgim var modüler Sistemler dahil. Yön tabelaları Trafik,İnsaat,Otel,Reklam Projesi...
  6. ONDESİNG

Acil corel draw x4 veya x5 yükleme yardimi

Değerli arkadslar sistemim Sony vaio VGN AR61E daha önce işletim sistemi vistaydı şuan Windows 7 ultimate yükledim ama yüklerken hata veriyor uyumluluk ayarlarını windows7 yaptım yeniden denedim olmadı cogu secenegi denedim ama enson server error msjı verdi acil Yardımlarınız yükleme yolları...
  7. ONDESİNG

Freelance (Serbest) Grafik tasarım ve uygulama işleriniz yapılır

Görsel Materyal : Kurumsal Kimlik Basılı Materyal : Bilboard , Afiş, Clp, Branda Matbaa :Katalaog , İnsört , K.Vizit, Davetiye Vs. Dekorasyon : Mobilya , Led ve aydınlatma, Duvar dekoru Tabela : Aleminyum Dekupe , Alm. Kutu , PLEXİ Kutu , Krom tabela ,Vinly Tabela ,Işık bandı...
Yukarı Alt