Arama sonuçları

1. emansur

corel de xy

@Erkan Nehir Erkan bey ilginiz için teşekkür ederim fakat bahsettiğim şey o değil bir nesne çizdiğimizde nesnenin bulunduğu yerin x ve y değer 0 (sıfır) görünüyor nesneyi tutup hareket ettirdiğimde x ve y değerlerini anlık görüyorum ama bıraktığımda yine 0 görünüyor önceden böyle değildi her...
  2. emansur

corel de xy

arkadaşlar corel draw da x ve y göstergesi ne olduysa göstermiyo nasıl gösterir hale getirebilirim
  3. emansur

MEB 'in Hazırladığı Corel Draw 12 Türkçe Görsel Eğitim Cd'si 2

linklerin yenilenmesini rica ediyoruz...
  4. emansur

Corel Draw x5 de kubbe yapımı

Corel draw x5 de kubbe ve üzerindeki çizgileri nasıl yaparım arkadaşlar...
  5. emansur

Logo tasarımında en sık yapılan 10 hata...

@Erkal ÇOŞKUN teşekkür ederim:smiledance:
  6. emansur

Logo tasarımında en sık yapılan 10 hata...

Erkan bey kardeşim paylaşım için teşekkürler...
  7. emansur

İlk logo çalışmam

bu şekillerle neyi çağrıştırmak istedin eğlence ile alaka kuramadım tonight in T sini anlıyorum
  8. emansur

Sizce Hangisi_?

1.de evgen i okumak zor evben de oluyor 2.deki T şekillerinin anlamını çıkaramadım E harfinden (birkaç E harfinden) daire planı çıkarabilirsen güzel olur
  9. emansur

corel x5 de export

tamam buldum diyecektim cevabı yazmışsınız tşk ben soldaki menüden yaptım
  10. emansur

corel x5 de export

Erkan bey çok teşekkür ederim... bağışlayın ama bu outline/none hangi menüde üst menülerin hepsine baktım...
  11. emansur

corel x5 de export

sahimi bunu duyduğuma gerçekten çok sevindim cevabınız için ayrıca çok teşekkür ederim... erkan bey birde bu logo tasarım yarışmaları şartnamelerindeki paspurtulanmamış kartona yapıştırılmamış ifadeleri ne demek
  12. emansur

corel x5 de export

selam arkadaşlar corel x5 de yapmış olduğum bir logoyu jpeg formatına dönüştürüyorum lakin üsten ve altan sayfada sıfır boşluk oluyor böyle olmaması için sayfa ebadında bir dikdörtgen yapıp logoyu onun üstüne koymak zorunda kalıyorum.bunu yapmadan nasıl ortalarım yardımcı olacak...
  13. emansur

Erkek Ayakkabı Tasarımım

resmi göremiyoruz...
  14. emansur

web tasarım

güzel olmuş eline sağlık...
  15. emansur

Gülsan logo çalışması

güzel lakin kalorifer sistemleri ile ilgili vurgu yapılırsa logo ile özdeş olur bu logoda gül vurgusu var o da isminden ötürü sanırım...
  16. emansur

corel x5 de ters çevirme

sağa yatık çapraz duran bir tüfek şeklini kopyalayıp sola yatık hale getirmek istiyorum nasıl yapabilirim
Yukarı Alt