Arama sonuçları

1. emirkutlay

PDF deki çizimin aynısını Corel DRAW da yapmak

Yasemin hanım: Ben sizin dediğinizi yaptım fakat sizin gibi olmadı neden acaba sizin dosyanızın içindeki parçaları alıp başka yere yapıştırabiliyorum ama şu an ben import yaptığım gibi yani dosyayı corelin içine atıyorum Curve seçeneğini seçiyorum ama sizin dosyanızda yaptığım kesmeleri...
  2. emirkutlay

@Yasemin Ertosun Yasemin Hanım size karşı nezaket olsun diye algılamayınız gerçekten süper bir insansınız.Sizin bana açıklamanız ve hotfile downloadınızı indirdim o dosya içerisinde uçağın gövdesi hariç zaten o parçaların nereye gelmesini gösteren plandır.Benim için asıl olan omurgayı...
  3. emirkutlay

Sevgili ustalarım bende PDF de çizimlerim var onu CorelDraw da aynı ölçülerde yapmak istiyorum Bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara ihtiyacım var.Yardımcı olurlarsa çok memnun olurum duamı alırlar.Eğer mümkünse bana video olarak anlatırsa çok mutlu...
  4. emirkutlay

corel drawda pdf,resim,logodan yazı silme ve düzeltme

@Tuncer Özkan Peki Tuncer Bey Bunu da anlatırsanız memnun oluruz.Saygılarımla..
  5. emirkutlay

Tasarım yaparken takıldığınız her konuda sorularınızı buradan yanıtlayalım...

Sayın; Arzu hanım Bende Model uçak planları var.PDF içine atmışlar ben onları Fotokopi çekenlere birebir ölçüsünde çıktısını alıyorum fakat ben bu ölçülerde CoreDraw da nasıl alabilirim.Bu çizimleri neden istiyorum ben bu çizimleri CorelDraw da çizip Lazer kesen firmalara malzemeyi kestirme...
Yukarı Alt