Arama sonuçları

1. P

Yardımcı Grafiker

Yardımcı Grafiker Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Okulunuz: Beykent Üniversitesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İstenildiği takdirde sunum gönderebilirim. İşle ilgili açıklama: Müşteri odaklı çalışarak, şirketlerin kurumsal...
  2. P

Yardımcı Grafiker

Yardımcı Grafiker Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Okulunuz: Beykent Üniversitesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İstenildiği takdirde sunum gönderebilirim. İşle ilgili açıklama: Müşteri odaklı çalışarak, şirketlerin kurumsal...
  3. P

Yardımcı Grafiker

İlan günceldir.
  4. P

Yardımcı Grafiker

İlan günceldir
  5. P

Yardımcı Grafiker

@parantez_murat34 İlginiz için teşekkür ederim. İlanınız benim için uygun değildir. Teşekkürler...
  6. P

Yardımcı Grafiker

İlan günceldir.
  7. P

Yardımcı Grafiker

İlan günceldir...
  8. P

Yardımcı Grafiker

@mehmet sarıtosun Mehmet Bey, Kadıköy ulaşım bakımından gelebilmem zordur. İlginize teşekkür ederim.
  9. P

Yardımcı Grafiker

@orcunbayrak Orçun bey mailiniz gelmemiştir. Teşekkürler
  10. P

Yardımcı Grafiker

@selma cengiz Mail adresinizi gönderebilirseniz cv ve sunum iletebilirim. Teşekkürler
  11. P

Yardımcı Grafiker

Müşteri odaklı çalışarak, şirketlerin kurumsal çalışmalarını, reklam faaliyetlerinin (broşür, katalog, ilan, kurumsal kimlik, logo vb.) işlerinin yapılması. Bilgisayar Bilgileri : Adobe Photoshop, Mocromedia Freehand, In desingn, illustrator programları (orta derece) Corel Draw ileri...
Yukarı Alt