Arama sonuçları

1. W

corel Çizgi Sorunu

Arkadaşlar kırmızı çerçeve içine aldığım yer desenle alakası yoktur. Bunu sebebini ve çözümünü öğrenmek istiyorum. ---Saygılar
  2. W

Yazı karakteri

Değerli arkadaşlarım resimde gördüğünüz gibi yazımız var. Fontu daha önce görnüştüm ama bi türlü bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz? (Umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır) --- Saygılar
  3. W

Yardım: Skew

Arkadaşlar photoshop ta skew özelliğiyle objemizin herhangi bir köşesinden istediğimiz gibi sürükleyebiliyoruz. Ayı işlemi ıllustrator de nasıl yapabilirim. (Shear Tool ile yapınca bütün köşeleri eşit sürükleniyor. Benim istediğim tek bir köşesini hareket ettirmektir)...
  4. W

Photoshop u hızlandırma

5. W

Photoshop İnfo Paneli

Arkadaşlar İnfo Paneli nasıl kullanılır? Yani herhangi bir araç ile resimde gezinti yaparak info paneli ile resimdeki renk tonlarını nasıl yorumluyolar, resimdeki siyah ya da beyaz ın ağırlıklı olduğunu info panelinden nasıl anlayabiliyorsunuz?
  6. W

Photoshop pixel sorunum

Resimde gördüğünüz gibi path le çalışıyorum ve yakınlaştığımda pixelleri kutu içerisinde gösteriyor buda gözü rahatsız ettiği gibi çalışmayıda engelliyor. Ctrl + H ile kaldırabiliniyor ama bu seferde path i de kaldırıyor. Sorum şu ki: bu kutuları tamamen nasıl yok edebilirim?
Yukarı Alt