Arama sonuçları

1. Y

Özel Bir Üniversite İçin Tasarladığım Kartvizit

hocam güzel olmuş..kısmi lak uygulanırsa bazı bölgelere çok daha güzel olabilir.
  2. Y

corel x4 inner shadow efekti nasıl yapılır bilen hocalarımızdan yardım bekliyorum.

@Tuncer Özkan tavsiyelerinize uyacağım hocam.zaman ayırıp ilgilendiğiniz teşekkür ederim.sizlerden ufak tefek bişiler öğrensek ne mutlu bize.. hayırlı geceler,bol kazançlar...
  3. Y

corel x4 inner shadow efekti nasıl yapılır bilen hocalarımızdan yardım bekliyorum.

@Erkan Nehir Erkan hocam profesyonel değiliz ki.kendi çapımızda ufak tefek işler yapıyoruz.hoca olan sizlersiniz.böle böle sorarak öğreniyoruz sizlerden..cevabınız için teşekkürler..
  4. Y

Hocam yolunuzu izledim. Ai deki nerde bu nerde..biri edirne biri şırnak :) hatta inner shadow efekti bile değil bu..sağolun tekrar
  5. Y

hocam teşekkürler..internet ortamında böyle bir konu yok.10 gündür araştırıyorum. x4 'ün arayüzü kolay ve çok kullanışlı.tercihim bundandır.ama bazı konularda yetersiz kalıyor..örneğin büyük baskılarda drop shadow efekti çok kötü çıkıyor.sanki düşük çözünürlüklü bitmap koymuşsunuz gibi...
  6. Y

arkadaşlar selamlar..corel x4 kulanıyorum..ama şu inner shadow efektini vermeyi bir türlü başaramadım..bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. herkese hayırlı günler..
  7. Y

Büyük Arşiv Photoshop Videolu Dersler Giriş-Orta-İleri Sevyeler İçin

hakan abi ellerine sağlık..senin hazırladığın başka bir ders sunumunuda indiriyorum şuan başka bir yerden..sanırım burdakiyle aynı ama bakıcam genede..hakikaten bu çalışmaya rep göndermek yetmez..ellerinden öpüyorum abi..hayırlı çalışmalar..
  8. Y

MEB 'in Hazırladığı Corel Draw 12 Türkçe Görsel Eğitim Cd'si 2

ÇOK GÜZEL PAYLAŞIM. 1. CD'de var ama farklı konuda..bu tip şeyleri aynı dizinlerde paylaşırsak çok çok daha faydalı olacaktır.hazırlayanların ve emeği geçenlerin hakkını vermek lazım..hayırlı çalışmalar
  9. Y

Corel Draw X3 Hızlandırıcı eklenti !

ahmet bey dosya silinmiş...tekrar yükleyebilirmisiniz acaba??
Yukarı Alt