Arama sonuçları

1. Birkan Deniz

" Dijital Çizim Videoları "

Güncel çalışmam ve yapım aşaması videosu, Önerilerinizi ve Yorumlarınızı bekliyorum.
  2. Birkan Deniz

Ilk Çalışmam

Sade çalışmalar, ilk çalışman için gayet iyi. Pratikle kendini geliştirirsin.
  3. Birkan Deniz

Güncel Çalışmam ve videosu (Emma Stone)
  4. Birkan Deniz

Yeni Çalışmam ve Yapım aşaması videosu.
  5. Birkan Deniz

Yeni çalışmam ve videosu,
  6. Birkan Deniz

Teşekkürler, Bugün yeni bir paylaşım yapmaya çalışacağım.
  7. Birkan Deniz

Son Çalışmalarımdan birisi. Düzenli olarak youtube kanalıma haftada 2 video yükleyeceğim. Eğer takip etmek istiyosanız youtube'a abone olmanız yeterli. Elimden geldiğince bu forumda da paylaşmaya çalışacağım çalışmalarımı.
  8. Birkan Deniz

Tablet boyama

Klube olan resim gerçekten çok iyi, bir referans kullandınız mı, yoksa tamamen sizin tasarımınız mı? (Resimleri gif formatı yerine png yada jpg formatında kaydederseniz daha yüksek kalitede görüneceklerdir)
  9. Birkan Deniz

Birkan Deniz - Gollum (Yüzükleri Efendisi) + VIDEO

@Emre Şerim Herhangi bir eğitim almadım. Kendi araştırmalarımla topladığım kaynaklardan öğrendim. Grafik tablet olarak Wacom Intuos 3 kullanıyorum. Yazılım PS CS3.
  10. Birkan Deniz

Birkan Deniz | Speed Painting | Badass Chick [+VIDEO]

@losttime34 Speed Painting i direk öğrenemezsin zaten. Speed Painting, Dijital ortamda yapılmış bir resmin videosunun kayıt edildikten sonra 2 saatlik süreci 5 dk içine sığdırma ile speed painting videosu elde edilir. Asıl öğrenmek istediğin dijital ortamda resim yapmak. Bunun için kara kalem...
  11. Birkan Deniz

Katy Perry [illustrasyon + Yapım aşaması Video]

Güncel çalışmamdır. Yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler. Çalışmanın boyutu 5094x3000 pixeldir
  12. Birkan Deniz

"Ahmet KURAL" Realistik Karikatür Çalışması

Güzel çalışma, bir kaç sorum var bu konuda. Bu çalışmaları sipariş üzerine mi yapıyorsunuz. eğer öyle ise, fiyatı ortalama nedir, ve bir resim üzerinde harcadığınız aktif zamanı öğrenebilir miyim? daha detaylı sorularım var. Ama onları bu ikisinin cevabını aldıktan sonrada sorabilirim...
  13. Birkan Deniz

Yvonne Strahovski [illustrasyon + Yapım aşaması Video]

@Hümeyra Can yapabilirim, daha önce yüzüklerin efendisinden Gollumun resmini yapmıştım. konuya linkten ulaşabilirsin. https://www.grafikerler.org/illustrasyon/43794-birkan-deniz-gollum-yuzukleri-efendisi-video.html
  14. Birkan Deniz

@muratata Olabilir. google da baktım. Güzel resimleri var. Senin en çok beğendiğin resmini link gönderirsen onu yapabilirim. Daha iyisini bulamazsam.
  15. Birkan Deniz

@Murat Vardar Olabilir ama amaç birazda görsel güzellik :) bilmem anlatabildim mi
  16. Birkan Deniz

@Murat Vardar teşekkürler. Katy Perry nin bir illustrasyon çalışmasını yaptım. Çalışma hazır sadece video editleme işi bitince onu da yayınlicam. Bu arada sıradaki çalışmam için hangi ünlüyü çizmemi istersiniz? Türk olabilir, tavsiyeleri bekliyorum.
  17. Birkan Deniz

Güncel illustrasyon çalışmam ve videosu. Sonraki çalışmam için hangi ünlüyü çizmemi istersiniz? [video] ironicktv.deviantart.com www.youtube.com/ironicktv www.facebook.com/pages/Ironick-TV/155208877881077?fref=ts https://twitter.com/ironicktv
  18. Birkan Deniz

aslında konuda gözükmesi gereken video bir şekilde değişmiş, asıl video deviantart linkini verdiğim resmin yapım aşaması görüntüsü olucaktı, moderatörlerden rica etsem videoyu bununla değiştirebilirler mi? Ben değişim yapamıyorum. http://www.youtube.com/watch?v=oW1mhZ-oO48
  19. Birkan Deniz

@Şener CANÖZ Ben teşekkür ederim beğenin için. :)
  20. Birkan Deniz

3072x2304 ebatında çalışmam http://ironicktv.deviantart.com/art/Gollum-The-Lord-of-The-Rings-357131239
Yukarı Alt