Arama sonuçları

1. Pandoraa

Stajyer Grafiker Olarak İş Arıyorum

İlan Güncel ( Sadece Anadolu Yakası)
  2. Pandoraa

Yetiştirilmek Üzere Grafiker (Beşiktaş - İstanbul)

@budaktugce Hayır birde neden resimsiz Cvler degerlendirilmiyor ki top modelmi arıyorlarmış. İşin ayrıntısına gireceğinize illede resmi olsun gibi saçma sapan bir not düşülmüş. Diyecek pek birşey yok çok üzücü. Ve geçmiş olsun.
  3. Pandoraa

Junior Grafiker olarak İş Arıyorum!!

İlan Güncel (sadece Anadolu yakası)
  4. Pandoraa

(İlan günceldir) Anadolu yakasında iş arıyorum.
  5. Pandoraa

İlan Günceldir ( İstanbul - Anadolu yakası )
  6. Pandoraa

Merhabalar, Balıkesir Üniversitesinde farklı bir bölümden önlisans mezunuyum, Network Akademide Grafik Tasarım eğitimi aldım.Ek olarak 8 ay resim-çizim eğitimi aldım.Öğrenmeye istekli, meraklı, yaptığım işi seven ve her zaman iyi yapmaya çalışan biriyim. Daha önce stajyer anlamında kısa bir...
  7. Pandoraa

Merhabalar, Balıkesir Üniversitesinde farklı bir bölümden önlisans mezunuyum, Network Akademide Grafik Tasarım eğitimi aldım.Ek olarak 8 aydır resim-çizim eğitimi alıyorum.Öğrenmeye istekli, meraklı, yaptığım işi seven ve her zaman iyi yapmaya çalışan biriyim. Grafiker olarak kendimi...
  8. Pandoraa

ilan günceldir
  9. Pandoraa

İlan günceldir
  10. Pandoraa

Merhabalar, Balıkesir Üniversitesinde farklı bir bölümden önlisans mezunuyum, Network Akademide Grafik Tasarım eğitimi aldım.Ek olarak 8 aydır resim-çizim eğitimi alıyorum.Öğrenmeye istekli, meraklı, yaptığım işi seven ve her zaman iyi yapmaya çalışan biriyim. Grafiker olarak kendimi...
  11. Fotoğraf

Fotoğraf

Angel parfüm kurumsal
  12. Fotoğraf

Fotoğraf

Angel parfüm
  13. Fotoğraf

Fotoğraf

Tatil Köyü broşür örneği
Yukarı Alt