1. Logom

mybulls

Üye
Tepki
0
Yarışmaya katılan tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

evve

Üye
Tepki
0
arkadaslara katiliyorum. Lofonuzu fazlalilardan arindirmaniz gereniyor.

saygilar :cool:

mybulls

Üye
Tepki
0
Uyarılarınızı dikkate alarak logoyu küçülttüm. Anlama gelince; renkleri biz grafikerlerin kullandığı ana renkleri (CMYK) kullanarak logo oluşturmak istedim, oluşturduktan sonra şeklini kelebeğe benzettim ve ek yatım.

Azzam

Üye
Tepki
0
Ben web grafikeriyim mesela ve CMYK değilde RGB renkler kullanıyorum. Böyle olunca nasıl olacak peki? Öyle olunca bu site bana hitab etmiyor demem gerekli o zaman? CMYK seçimi çok krişeleşti artık biraz hayalgücü biraz yaratıcılık!.. Hem bu CMYK renkler grafikeri değil matbaayı yansıtmıyor mu? Bence öyle..

mybulls

Üye
Tepki
0
Açıklamamda grafikerlerin kullandığı ana renkler dedim, sadece bu renk formatı var
tüm grafikerler bunu kullanıyor, böyle olması lazım gibi bir ibare kullanmadım.
Bu benim bakış açım. Sen RGB olarak çalışıyor olabilirsin ama bu, site
sana hitab etmiyor anlamına gelmemeli, sitenin şu anki logosunda da CMYK renkler var
sen RGB olarak çalışan bir grafiker olarak bu siteyle ilgileniyorsun, bu da senin bakış açın.

Azzam

Üye
Tepki
0
İşte öyle bir logo asarlamalısınIZ ki herkese hitab etmeli. CMYK renkleri gördüğümdüm matbaa sitesi mi acaba diye düşünürsem bu logo amacına ulaşamamıştır demektir. SİZ yinede eleştrilere kulak verin bence.

Kolay gelsin..

mybulls

Üye
Tepki
0
Ben RGB renkleri görseydim bu bana hitab etmiyor hissine kapılmazdım. Tüm renkler bizim ortak aracımız ama dediğim gibi bu da senin bakış açın saygı duyuyorum....

Yukarı Alt