16 Sayfalık Katalog Çalışmam..!!

Tepki
1

Katalog 16 Sayfadır. Ancak şablon aynı olduğu için 3 er sayfa yolladım.
En Baştaki Ön Kapak Bu üsttekide Arka Kapaktır. Tabi Siz anlamışsınızdır ama yinede ben söleyeyim..
Katalog İndesing CS2, Resimler Photshop CS2, Arkaplan İllustrator CS2 programı kullanIlmıştır. Aslında sadece Indesing master sayfasını öğrenmek için yapılmış bi projedir.. Ama projede olsa tasarım önemli deyip, Siteye upload etmiş bulunuyorum..
YORUMLARINIZ ÖNEMLİDİR..
ELEŞTİRİLERİNİZ, ELEŞTİRİLMEMEK İÇİN DİKKATE ALINACAKTIR..
TEŞEKKÜRLER İYİ ÇALIŞMALAR..
KEMAL...

Drop Shadow'un 1az fazla olduğunu gördüm.. açısını 2,469 dan 1,2 ye düşürdüm..
Saygılar..

Tepki
6
valla acikcasi soyliyim birincisi resim dekupelerinde bazilarinda problemler var bence. genel sayfa konseptini degistir derim ben cok yapmacik durmus. golge gereginden fazla koyu ve buyuk.menu haricindeki yazi fontlari cok buyuk olmus. gereksiz. kucuk ve kaliteli gosterebilirdi. renk secimindede cok farkli renkler kullanmissin. bence indesign da sonucta renk gruplari var. kisa uygun natural bi grup secip yapsan belki renk uyumunu yakalamis olabilirdin

birazda oveyim :D

arka plandaki vektor gayet guzel. sundurmeseydin daha guzel olabilirdi. birde on kapak ve arka kapak tasarimin hos olmus.renk seritlerinde sayfaya yakismis derim ben font seciminde markaya uyan tarzda bir font olmus. bu karda ziplayan adam cok hosuma gitti belki yazinin ustune birikitane kar atarsin :) kolay gelsin

Tepki
1
eleştirilerine bide övmelerinle başlasan süper olucaktı..

eleştiriler iyi oluyor sağolasın...
dediklerini düzenleyeceğim..

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Benim tarzımdan çok uzak bir çalışma... Ben ürünü ön planda tutmayı severim, siz bu çalışmada etiketleri ve vectörleri ön plana çıkarmışsınız, ürünler kaybolmuş... Lacoste gibi bir firmanın böyle bir katalog kullandığını görsem açıkçası şaşırırdım... Yinede emek sarfetmişsiniz.. Emeğinize sağlık diyeyim..

Tepki
31
emeğine sağlık benim kanımca ön sayfa ve arka sayfa göz hoş geliyor iç sayfalardaki arka zeminler güzel ama çok koyu bunları açarsan resimler ortaya çıkacaktır. resimlerin yanındaki ürün tanıtımlarını değiştir bence güzel durmuyor yukardan inen yerine kenardan gelen ürün tantımları yaparsan bide renkleri daha uyumlu kullanırsan resimler öne çıkar

Tepki
0
bencede renkler koyu olmuş lacoste kataloglarında açık renkler kullanıo genelde ürünler değilde etiketler dikkatimi çekti ilk bakışta ama arkadaki fonu sevdim.emeğine sağlık

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Öncelikle Bu Güzel Çalışmanı Bizimle Paylaştığını İçin Çok Teşekkürler Gayet Başarılı Bir Çalışma.... Benim Eleştirim Fonların Arkasında Bulunan Vektörellerin Çok Net Olması
Sanki Biraz daha Fulu Dursa Dahada İyi Olacak Gibi.... Ne Dersiniz ? Kolay Gelsin

Tepki
1
ewet sedat abi senin eleştirdiğin gibi eleştirilirsem, her eleştirileni yaparım.. insanın şevkini kırmadan eleştridiğin için teşekkür ederim... Dediklerini yapacağım..
Çok Sağol...
Saygılar İyi Çalışmalar..

Tepki
6
yav hoca biz sevkinimi kirdik :D valla olmadi simdi :D neyse, ben bir logo cizmeye baslamadan once birkac ornek inceler 15/20 dk mi buna ayiririm. kafamda fikir olusmasi icin. ve bilhassa en farklisini yaratabilmek icin ;) yavas yavas basaracagim sanirim cunku tip mezunlarina sordugun zaman hicbirseyi okulda ogrenmemislerdir herseyi acil serviste veya hasta inceleyerek diger ogretmenlerinin yaptiklarini inceleyerek ogrenmislerdir. valla ben olsam dedigim gibi onume 5-6 katalog alir ve 7inci en farkli katalogu yapmaya calisirdim digerlerinde olmayan :)

Yukarı Alt