299tl Dinamik Web Sitesi Kampanyası

Tepki
0

İster Kurumsal, İster Bireysel...

Firmamız açılışına özel olarak yaptığı Herkese Bir WebKampanyası 299tl taban fiyat olmak üzere her kitleye hitap edebilecek göz alıcıtasarımlarla hizmet vermekte olup kampanyamız kısıtlı bir süre için geçerlidir...
Kampanyaya Dahil Olan Özellikler;

Tüm Sektörlere Uyarlanabilir
Kişiye/Firmaya Özel Tasarım
Hosting (Web Alanı)
Domain (Alan Adı .com .net .org uzantılı)
İsteğe Göre Yönetim Panelli veya Panelsiz
Sınırsız Menü/Link Ekleyebilme
Sınırsız Sayfa Ekleyebilme
Sınırsız Ürün Ekleyebilme
Sınırsız Ürün Kategorisi Ekleyebilme
Sınırsız Fotoğraf Ekleyebilme
Sınırsız Fotoğraf Kategorisi Ekleyebilme
Sınırsız Haber/Duyuru Ekleyebilme
Sınırsız Vitrin (Slider) Ekleyebilme
Maillist (Mail Listesi Kaydı)
Seo Destekli
Google Dostu Yazılım
Domain Uzantılı 5 Adet Mail Oluşturma
Birden Fazla İletişim Formu ve Bilgileri Ekleyebilme
Google Harita gibi bir çok özellik Bulunmaktadır...

Örnek Tasarım İçin Tıklayınız.

Deyaylı Bilgi ve Sipariş İçin;

www.erbaatasarimofisi.com
fthnsnci@gmail.com adreslerinden ulaşım sağlayabilirsiniz....

alibayir

Üye
Tepki
0
Merhabalar şimdi bişi sormak istiyorum şöyle bir not düşülmüş : Firmamız açılışına özel olarak yaptığı Herkese Bir WebKampanyası 299tl taban fiyat olmak üzere her kitleye hitap edebilecek göz alıc ıtasarımlarla hizmet vermekte olup kampanyamız kısıtlı bir süre için geçerlidir...
Örnek olarak gösterdiginiz site veya image diyim bunu siz paket halinemi getirip satış yapıorsunuz ?

Atilla Öztürk

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
26
bu fiyata ben kartvisit yapiyorum. :allalla:

resimli degil de bir kac calisan siteyi görmek isterdim.

alibayir

Üye
Tepki
0
alt yapınız php mi asp mi .net şimdi birde Google Dostu Yazılım ne demek ? biraz açıklarsanız seviniriz

Tepki
0
@alibayir

Evet Hocam Sistemimiz Paket Sistemi Panelden Sitenin Bütün Kısımlarına Müdehale Etme Şansınız var...

Tepki
0
@GerGin

Haklısınız Hocam Bizde O Fiyatlara Kartvizitler Yaptık.. :) Adı Üstünde Kampanya Bu Linkteki Tasarımın CSS + Paneli Bugün Tamamlanıyor.. Bitmiş Halini Yayınlarım İlginiz için teşekkürler

Tepki
0
@alibayir

Hocam Alt Yapımız PHP Olup Google Dostu Demem Siteye Her Eklediğiniz Dosya Sayfa Fotograf vs. Gibi Bilgilerin Anahtar Kelime Girmeniz Mevcut Malum Buda Googlenin Sevdiği birşey indexlemesi cok iyi.. Ondan Ötürü Google Dostu yerine arama motorları dostu desek daha doğru olurdu :)

alibayir

Üye
Tepki
0
Buraya konu açtıysanız eleştirileride göz önünde bulundurmanız gerekicek.Şimdi eger 299 liraya yönet,m panelli site yapıcam diorsanız %20 gelir vergisi ortalama bir host 20 dolar alan adı 12 dolar yani totalde siz bu işten sadece ortalama 200 lira gibi para kazanacaksınız ve tasarımların özgün oldugunu söylüyorsunuz.Özgün bir tasarım kodlama en az 3-4 gün mesai ister kusura bakmayın ama bence sadece piyasayı düşürüyorsunuz.Şu anda özgün tasarım dediğiniz bir işin admin paneli dahil 1500-2000 tl den aşşagı olmaması lazım para kazanmak için bence bazı değerleride göz önüne almak lazım.

Şatışlarınızda Başarılar Dilerim.

Tepki
0
@alibayir

Hocam Eleştirilere Acık olmasaydık zaten forumlara yazmaya cesaret edemezdik :) paket sistemi olduğundan ötürü ufak değişimlerle siteyi komple değiştiricek imageler mevcut ondan dolayı 3-4 günlük bi zaman zarfına gerek yok piyasayı düşürdüğümüzü düşünmüyorum çünkü bizde bu paket harici fiyatlarımız 1000 tl olarak başlıyor ayrıca sadece gecici bir süreliğine kampanyadır bu...

alibayir

Üye
Tepki
0
ne olursa olsun ister paket ister özel tasarım 300 tl demek piyasayı düşürmek demek cunki bu işi hakkıyla yapmak için yıllar gecmesi gerekiyor.neyse herşeyin bir alıcısı vardır ben şahsen bu tarz sırf referans yapmak için düşük ücretli iş almalara karşıyım.

Saygılar İyi Çalışmalar.

Yukarı Alt