3. İstanbul Grafikerler buluşması

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Bir önceki buluşmaya katılmıştım. Ancak bu sabah 3 Temmuz Cuma günü için otobüs bileti aldım.

Buluşmaya katılamadığım için gerçekten çok üzgünüm :(
Sizlere iyi vakitler geçirmenizi diliyorum..

Tepki
3
Antalyadan gelmek zor olacak benim için çok isterdim aslında neyse belki başka bi zaman katılabilirim inşallah..

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Güzel bir gün olacağından eminim. Elifinde dediği gibi bol bol resim çektirin. :D

Bende katılmayı isterdim ama şartlar belli :(

Bu ay ortasında yada sonuna doğru izine ayrılmayı düşünüyordum. İlk durağım İstanbul olacaktı. Keşke ozamanlara denk gelseydi de katılabilseydim.

Neyse ; sağlık olsun artık.

Bu arada yakınlarda bende 2. Ankara Üyeler Buluşmasını düzenliycem. Hazırlıklarımı (zaman,mekan diğer aktiviteler v.s.) bitirince bilgisini vericem. Geçen buluşmaya katılım fazla olmamıştı. Bu sefer inşallah birazcık fazla olur :D

Ankara dışında olan diğer arkadaşlarıda Ankara buluşmamıza bizzat davet ediyorum.

Sayın ADMİN ' inme önemle duyrulur :D

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
456
sağlık olsun Abdullah biz yenin yerinede eğleniriz:) bolbolda kıskandırırız çok iyi yaparız bunu yani :D

Tepki
25
aşkolsun sayın adminim ve diğer arkadaşlarım çok çok üzüldüm inanınki 2 ay orda kaldım yapılacak olan buluşma bir türlü düzenlenememişti ters bir zamanda oradaydım galiba :( neyse abdullah bey belki ankaraya gelirim :) 4 saatlik yol...
gelemeyenler içinde bol bol eğlenmenizi diliyorum eminim hoş sohbetli bir gün olacak neyseki gönüller bir...

yakan

Üye
Tepki
0
Mekan bana çok yakın ama ben grafiker değilim daha siteye üye olalı 3-5 gün oldu.:)

Katılımcılara iyi muhabbetler dilerim.

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
@yakan

Etkinliğe katılmak için Grafiker olmanıza gerek yoktur:)

Etkinlik bütün grafikerler.org üyelerine açıktır. Etkinliğe arkadaşlarınızı da getirebiliriniz.

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Katılacak olan herkeze şimdiden iyi eğlenceler diliyorum. Muhtemelen ben aranızda olamıcam..

*F.BEKGÖZ*

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
7
Toplantıya gelmeyi bende isterdim arkadaşlarla fakat samsundayım ama o güne daha var işlerimi toparlayabilrisem belki bi sürpriz yapıp gelebilirim olmadı bi Samsun Karadeniz toplantısı düzenleriz tıpkı Abdullah Bey'in düzenlediği gibi:D ne dersiniz:D

Yukarı Alt