accurate de resmi nakışa çevirme diyen arkadasın resmini çevirdim

kerso

Üye
Tepki
0
Tmm Konu Anlaşılmıştır, Lütfen desenin 3D olmayan halini upload edermisinz:) bunu hemen yaparsanız, doğrulunu kanıtlamıs olursunuz, ama unutmayınki bize birşey kanıtlamak zorundada değilsiniz :D:D

kerso

Üye
Tepki
0
Yani demek istediğimiz şu ki ben bu aşağıda gördüğünüz deseni 10 sn de yaptım, abartmıyorum sadece 10 sn sürdü,

gayet iyi görünüyor belki ama
aşağıdaki linkte ise bunun 3d olmayan haline bakın neye benziyor:D bn biliyorum ben biliorm:D(süprizi kaçmasın die önizleme yok bunda)

http://www.hizliresim.com/2008/8/9/2041.jpg

prof

Üye
Tepki
0
eline sağlık
nasıl yaptığını söylersen mutlu olacağım.
teşekkürler.

kerso

Üye
Tepki
0
@prof

eger bana diyosnız, birde 3d olmayan haline bakın, kısca bir resmi direk nakısa cevirmek filan hikaye, yok öyle bişi, :D bunun en gelişmişi eosta sihirli cubukla yapılıyor, onunda bi resimli anlatımını yaprım sorun kalmaz...

Tepki
2
demek istediğim budur kerso.öyle 10 saniyede otofoto yapınca bir şey elde etmiş olmuyorsun.keşke bu kadar kolay olsaydı ama desenin asıl sahibi manuel yaptığını söylemiş.manuel yaptıysa iyi iş çıkarmış diyebilirim.ama işlenmişini sacn edebilirse daha iyi bilgi sahibi oluruz.
Saygılar

Tepki
1
arkadaslar doğru düzgün bişi bilmiyorsunuz boş boş konusuyorsunuz.yapılan resmi daha manuel mi otofoto da mı yapıldığını bilmiyorsunuz;anlasanız daha bi bakışta desenin nası yapıldığı, renk sıralamasını, hangi teknikte yapıldığını anlarsınıız.su işi profosyonel yapan arkadaslar da desenlerini koysada bizde yorumlasak

kerso

Üye
Tepki
0
@dejavu_16

amıdiyim bemidiyim cemidiyim demidiyim, tamammı diyip devammı? ehehehee, abi bu yazdıgına ne denir bilemiyorum:) satır aralarını iyice oku, gizli bi mesaj var:D

Tepki
2
dejavu arkadaşım sinirlenecek kızacak asabiyet yapacak bir şey yok.
ekran görüntüsünden şıp diye anlayacak adam varsa buyursun yazsın.
ben sana ekran görüntüsü mükemmel ama işlendiğinde bir halta benzemeyen çok desen çıkarırım.
burda kimsenin profesyonelliğini tartışmıyoruz bir şey paylaşırsan açıklamasını da yaparsın profesyonellik arıyorsan budur profesyonellik.

adem

Üye
Tepki
0
bence harıka ama ben işe fiyatsal konudan bakmak zorundayım bu mal kac bin vurus yaaa makına bunu yapana kadar :)))) ama elinize saglık bende accurate 4 corel 12 kullanıyorum bu arada

Yukarı Alt