Duyuruyu Kapat
DESEN & GRAFİK & MODA KURSLARI
GRSEL SANATLAR AKADEMİSİ

Acil : Photoshop - Speed Art - Manipülasyon

Konu, 'Adobe Photoshop' kısmında djsercio tarafından paylaşıldı.

1. djsercio

djsercio Üye

Tekstil Grafik Kursu
    Sponsorlu Bağlantılar
    Ciddi : Merhaba Speed art ile ilgili bilgisi olan veya bu konuda yön gösterebilecek bir kişi varmı.. Youtube da baktım ama çok fazla türkçe bilgi yok. Sercan Lachin adlı bir kullanıcı var. Soyadı entresan türk mü yabancımı bilmiyorum gördüm sadece
    kanalı ise [​IMG]
    https://www.youtube.com/channel/UCNg...ozffPpdTf0tU5A

bunu bayağı inceledim. Ders veya bununla ilgili bir içerik yüklememiş ama bir kaç speed art ile ilgili video yüklemiş ... eğer Sercan bey tabiki türk ise veya türkçe biliyorsa :) forumda üye ise yönlendirirseniz sevinirim.. [​IMG]

Sayfayı Paylaş

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.