açılış sayfası deneme çalışması

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Merhabalar ;

Kendi web sitem için açılış sayfası hazırladım -- logoya bakmayalım şu an yapım aşamasında olduğundan geçici bir şey koydum--.Yorumlarınız rica ...

Ayrıca daha çok yeniyim bu görüntüyü web de izleme aldığımda tasarım çok büyük görünüyor .. 1024x768 px yaptım çalışmayı ps de yüklerken de html kodunda 100% olarak en boy verdim... Acaba bunun ekrana tam oturması için tasarımı daha mı küçük yapmam lazım...

--------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar tasarımı kaldırdım neden diye sorarsanız.. Değiştiriyorum ve son hali ile sizlere sunarım :)

reborn

Üye
Tepki
6
Webden hiç anlamam.Tasarım dersen daha çok açılacak bir cafe yada restaurant sitesine benziyor.
Nacizane tavsiyem yapım aşamasında olmasına istinaden söylüyorum.Yarısı çizilmiş yarısı çizilmekte olan bir yağlı boya tablo olsaydı ve yapım aşamasında ibaresi bunun üstüne konsaydı daha anlamlı olurdu gibime geliyor. Yağlı boya tabloda senin sitenin ana sayfasını çizse süper olur mesela :)
Mücadeleye devam. Yolumuz çok yükümüz ağır.Hava şartları çetin. SAYGILAR.

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Ya aslında haklısın bende daha farklı tasarımda bir site hayal ediyorum ama bunun için 3dmax ve flash kullanmak gerekiyor fakat benim bilgilerim daha yeterli değil ve domaini aldığım için bir an önce siteyi yayına vermek istiyorum.. Cafe ya da restaurant fikrine gelince sitenin amacı tasarım programlarını anlatmak, tutorialler ile gelişime katkıda bulunmak ve kısmi kartvizit gibi portfolyo ve iletişim .... O sebepten insanlar bu programları öğrenirken ve tutorialleri uygularken bir cafe de stres atıyormuşcasına rahatlasınlar diye düşündüm.. Farklı tasarımlar yapmam lazım.. Bu konu altında yaptıkça paylaşırım..

Yukarı Alt