Ağustos ayı yarışma sonuçları.

pythia

Üye
Tepki
0
Jüri üyesinin değerli yorumları için teşekkür ediyorum..Yarışmaya katılan emek harcayan arkadaşlarımı da tebrik ediyorum..

Decomix

Üye
Tepki
0
Tebrikler usta, güzel bir calimaydi, yarismaya katilan bütün ustalara saygilarimla selamalar.

feryat42

Üye
Tepki
0
Yarışmaya katılan butun arkadaşları tek tek tebrik ediyorum
Kerimcim seni de kutluyorum ellerine sağlık başarıların devamını diliyorum...

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
@Decomix

teşekkür ederim Decomix

@feryat42

Sağol kardeşim teşekkür ederim

Tepki
0
Öncelikle yorum ve degerlendirme icin jüri üyelerine tessekkür ederim Kerim senide kutlarim...

ewhyder

Üye
Tepki
0
:D bu yarışma için grafikerler.org'a teşekkür ederim. Bu çalışma sayesinde birçok şey öğrendim. Grafiker değilim ve bu çalışma bir anlamda kendimi kendime kanıtlama çalışmamdı 1. olmadım ama dereceye girmek benim için büyük bir şey. Jürinin acımasız yorumları için teşekkür ederim :D .
1. olan Kerim bey'i kutluyorum, bence logo şehir dokusu olmadan aynı olmazdı ;) kullandığınız resimleri bulduğunuz siteyi paylaşırsanız sevinirim sizin emekleriniz de var açıkça belli ki ama fotolar sanki özellikle moda çekimi yapılmış gibi böyle güzel ücretsiz lisanslı foto bulmak ne zor :).
2. olan arkadaşımı da kutluyorum. Ve katılan diğer arkadaşları da sizinle yarışmak güzel bir deneyim oldu. teşekkürler herkese!

Osman Ozer

Üye
Tepki
2
Kerim bey

Gerci biraz gec oldu ama ben yarismalarin oldugunu bilmiyordum grafikerler.org ta.. Uzun suredir girmedigim icin... Calismalaariniz gercekten guzel ancak sloganda bi hata yapmissiniz ve gorunurde bunu kimse farketmemis. Gencligini hisset yerine gecligini hisset diye yazmissiniz.. Kucuk bir detaydi ama soylemeden edemedim.

Yarismaya katilan veya katilmayan tum arkadaslara basarilar dilerim

Osman Ozer

Tepki
31
@Osman Ozer

osman bey öncelikle sizi tebrik ederim

bu konuya 453 kişi bakmış + ilk yapılıştada bir okadardır
yaklaşık olarak 1000 - 1500 kişinin göremediğini farketmişsiniz bu yüzden
benden size + rep

sitemizde daha aktif olamanız dileğiyle

saygılar...

Yukarı Alt