Alpay Ekmek / Ahmet ALTUN

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36

tarık

Üye
Tepki
0
Ahmet bey çalışmanız şık ve göze hoş görünüyor elinize sağlık, sadece renk konusunda fazlamı canlı bir ton seçilmiş bilemiyorum. Belki alternatif renkler denenebilir.

Başarılar.

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
@TARIK

Evet haklısınız.. Bende renk konusunda kararsız kaldım.. Ekmek rengini andırsın istiyorum.. Eleştiri bekliyordum bu konuda..:D bir ton daha koyu haliyle tekrar sunuyorum.

Teşekkür ederim yorum için..:)

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Başarılı çalışmalar çıkarmışsınız Ahmet bey ellerinize sağlık ancak birkaç küçük noktaya değinmek isterim. Zarfta ve kartvizitte bulunan sarı bölümler logonuzdaki hatları kısmen hatırlatsa da antetli kağıtta bunu söylemek biraz zor. Birde zarf için oluşturduğunuz pencere standart diplomat zarfta bulunanlardan biraz büyük olmuş sanırım önemli bir detay değil ancak genel görünümü etkiliyor bunun dışında sade ve şık başarılar dilerim...

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
Çalışmamı dün gece geç satte foruma ekledim.. Baş ağrısı ile birlikte...:eek: Biraz aceleye geldi.. Bahsedilen noktalarda hatalarım vardı... Zaten logo dışındaki sarı bölgenin uyumsuz olduğunu farketmiştim, yeniden düzenledim, sarı kısımları kaldırdım..

Eleştiri zamanında olmuş..Teşekkür ederim Kerim Bey... :)

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
@sweetcrazy

Teşekkür ederim.. Bu yarışma ile ilgili yapılan her çalışmada yorumunuz var.. Sizin de katılıp çalışmalarınızı görmek isterdim.. :)

sweetcrazy

Üye
Tepki
0
ben henüz yeniyim. bu kadar güzel çalışmalar arasında bir alternatif çalışma yapmak bnm için saçma olur. :) biraz daha zaman gerekir. anlayışın için teşekkürler.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
54
@sweetcrazy
Fakat her çalışmadaki hataları gören birisinin daha iyi çalışmalar çıkarması gerekmez mi? :)

sweetcrazy

Üye
Tepki
0
@Erkan_Nehir

böyle şeylere fazla meraklı değilim. sadece yarışmacıların yapılan hatalarını görmesini sağlıyorum.

Yukarı Alt