Ambalaj Çalışmalarım (Derleme)

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
Daha önce yapmış olduğum ambalaj çalışmalarından bazılarını bu başlık altında derlemek istedim...
Zahmet edip çalışmaları izleyen ve olumlu olumsuz düşüncelerini belirten bütün arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Merhaba;

Böyle toplu çalışmalara, birden yorum yapmak imkansız, keşke gruplandırıp ayrı konular açsaydınız.
Her neyse, çalışmalarımız genel olarak iyi, renk uyumları gayet harmoniik, sadece sunumlarda sıkıntılar var.
Bazı yerlerde de fontlar okunmuyor,boğulmuş.

İyi çalışmalar.

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
@Hakan Dağdeviren

Düşüncenizi belirttiğiniz için teşekkür ederim, lakin bunlar daha önceden yapılmış, grafikerler.org'ta paylaşma fırsatı bulamadığım çalışmalar.
Her çalışma için ya da 2'li, 3'lü gruplar halinde konular açmak sadece konu kalabalığı yaratırdı düşüncesindeyim, çalışmalar sonuçlanalı epeyce zaman olduğu için eleştiri yada yönlendirme beklentisi içerisinde de değilim, portfolyomda olmakla beraber, bir başlık altındada toparlamak istedim. Evet bazı sunumlarda sıkıntı var, farkındayım. Vaktim oldukça düzelmeye çalışacağım onları...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Zahmet edip çalışmaları izleyen ve olumlu olumsuz düşüncelerini belirten bütün arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

sonuçlanalı epeyce zaman olduğu için eleştiri yada yönlendirme beklentisi içerisinde de değilim
Ne istediğinizi siz dahi bilmiyorsunuz anlaşılan

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
@Hakan Dağdeviren

O alıntı yaptığınız cümleye istinaden sizin mesajınıza ilk başta teşekkürlerimi belirttim zaten.
Belki de siz ne yaptığınızı bilmiyorsunuz.

Aslında yazdıklarım gayet netti...

Daha önceden yapmış olduğum (sonuçlanmış, bitmiş) çalışmaları bu başlık altında toplayıp sunmak istedim, elbette burası müze değil, forum üyeleri görsün ve dilediklerini yazsınlar diye...
Her türlü yoruma düşünceye açığım, dileyen dilediğini yazar, cevap hakkım doğar ise cevap veririm.
Ama zaten bitmiş çalışmalar olduğu için insanlar yorum yapsınlar da hatalarımı düzelteyim beklentisi içinde değilim. bunun yanında çalışma 10 yıllık bile olsa, gözümden kaçmış, farketmediğim bir hata var ise, farkına varmak ve tekrarlamamak adına yol gösterene de teşekkür ederim. Ama dediğim gibi asıl amacım forum yeni katıldığım için, daha önceden burada sunamadığım çalışmaları bir başıkta toplayıp sunmaktı...

Umarım gereksiz ve ortamı gerecek mesajlar yazmaz ve şu pazar günü keyfimi kaçırmazsınız...

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
Erkal Bey,
Diğer çalışmalarınızı ve paylaşımlarınızı da görmek isteriz,
iyi forumlar...

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
@Murat VARDAR

Uzunca bir moladan sonra elimden geldiğince hareketlenmeye ve paylaşmaya çalışacağım...
İlginize teşekkürler...

Mehmet ÖZDEMİR

Grafik Tasarım
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
243
emeğinize sağlık erkal bey, güzel çalışmalar. ben olsaydım saray helvası çalışmalarını daha bir otantik yapardım :)

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
@Mehmet ÖZDEMİR

Teşekkür ederim :)
Bende aynı fikirdeyim, eskiden daha yolun başındayken yapıpta şimdilerde şurası şöyle burası böyle dediğim çok çalışma var, bundan sonrada olacak... Piştikçe...

Yukarı Alt