Görsel Sanatlar Akademisi
Duyuruyu Kapat
DESEN & GRAFİK & MODA KURSLARI
GRSEL SANATLAR AKADEMİSİ

Arkadaşlar benzer bir istek yardımcı olabilir misiniz

Konu, 'Adobe Photoshop' kısmında erisaytekin tarafından paylaşıldı.

1. Sponsorlu Bağlantılar
    Arkadaşlar öncelikle konunun başlığı ne olabilir bilmediğim için böyle yazmak zorunda kaldım hakkınızı helal edin. şimdi bu işe yeni gönül verdim ve girdim.

sizlerden istediğim yardım konusu şu;

aşağıdaki görsel gibi işte kahve makinesinin yerine farklı bir resim koyacağım sağ taraftaki gibi fiyat yazacağım psd dosyası yada bu tarz bir psd önerebilir misiniz kolayca anlayabileceğim. şimdiden teşekkürler[​IMG]

2. Kemal Aksekioğlu

Kemal Aksekioğlu Altın Üye Altın Üye

gerektiği ölçülerde renkde çalışma sayfası açarsın kahve değirmeni yerine koyacağın resmi ya png bulur ya dekupe yaparak sayfana yerleştirirsin soldaki fiyat yerine ya da başka yerlerde kullanabileceğin rozetler paylaştım kolay gelsin takıldığın yerde sor videoyla anlatırım

indirebilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Sayfayı Paylaş

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.