At başka bir deyişle Düldül

Tepki
3
Corel ile ofiste boş zamanlarımda yaptım taze bir çizim...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Paylaşım için teşekkürler Ahmet bey, emeğinize sağlık gayet güzel bir çalışma

Tepki
7
kısa süreli çalışmak yerine uzun süreli çalışıp detaylara girerseniz daha iyi olacaktır.

Tepki
5
Çalışma çok güzel ve DETAYLI olmuş, tebrik ederim.Benim bir önerim olacak, çalışmalarını tek yada bir kaç başlık altında toplarsan izlenmesi hem daha kolay olur hemde forum başlıklara boğulmaz.Şöyleki, elimde paylaşmak istediğim 500 sayfa iş var ve her sayfada 20 ilüstrasyon mevcut.Bunların hepsini ayrı ayrı başlıklarla (500 başlık eder) buraya kayıt edersem forum biraz boğulmuş olmazmı?
sadece öneri:)

Tepki
31
ahmet bey transparan olayını baya kaptanız maşallah çizimleriniz hergeçen gün gelişiyor tebrikler

@Taylan Özgür Çalışkan

taylan bey öneriniz dikkate alınacaktır. Teşekürler

Tepki
3
@Taylan Özgür Çalışkan

Aslında kısmen haklısınız, öneriniz için teşekkür ederim.Fakat bilgisayarımdaki her yaptığımı buraya atacak değilim, bu çalışmalar özel ve taze yaptıkça atıyorum sadece bizlere örnek olsun diye.İllüstrasyon bölümün 2 yada 3 çalışma vardı biraz bu bölümü örneklerle dolurmak istedim, becerebildiğim kadar.Sizlerin çalışmalarınızıda bekleriz.

@cengiz kaçar

Muhterem, Adobe Illustrator bilgim pek fazla yok kendimi kurtaracak kadar biliyorum.Belirttiğim gibi Corel ile çiziyorum çalışmalarımı yani iluustrator kadar esnek değil, yaklaşık yarım günde çizdim :D benim için bayağı uzun bir süre, tabi çalışmanın büyük resmini atmadığım için detayları göremiyorsunuz.

Söylediklerine katılmıyor değilim , inşeALLAH burda hepberaber geliştirecez kendimizi...

Yukarı Alt