Bir grafikerin elinin altında neler bulunmalıdır?

Ceth

Üye
Tepki
0

Home Office olarak çalışan var mı? Bir grafikerin elinin altında neler bulunmalıdır?

Örneğin; Karalama kağıtları,kalemler,masaüstü pc vb.

yazdiklarimi takip benim sürekli sormam rahatsiz ettiyse öncelikle herkesden özür dilerim. Fayda ve eğlence amaçlı soruyorum saygılar.

GürhanErkal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
43
Öncelikle fare bulunmalı:)

Şaka bir yana 1,5 senedir homeofis çalışıyorum. Resimde de çalışma masamı görüyorsunuz gördükleriniz çoğunlukla işime yarar. Karalama kağıtları, kitaplar, tahta adam, özellikle deodarant ve cüzdan:) vb.

İyi bir bilgisayar ve kesinlikle çift monitör olmalı özellikle video vb çalışıyorsanız.

Ceth

Üye
Tepki
0
@GürhanErkal

çift mönitör nasil oluyor ya çift pcdir bu.

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588
İmrendim (= Bol kazançlı işler dilerim...

Ekran kartın destekliyorsa daha fazla da kullanabilirsin tek bilgisayardan.

@GürhanErkal

Tepki
74
[/IMG]

Her zaman masanızın üstünde durması şart.
Yani vakit kaybetmemek için.
Benim masamın üzerinde bundan üç tane var. Birinde dolar, birinde Euro, diğerinde ise TL kullanıyorum. Hepsini ayrı ayrı kullanıyorum.
Bir grafiker prensip sahibi olmalı.
Vaktini boşa harcamamalı.

T.Ö.

Tepki
74
[/IMG]

Ayrıca freelance çalışanlar için bu aksesuar da masa üstüne çok yakışır. Sizi ziyaret eden müşteriler için para sayma makinenizin yanında özellikle göze çarpacak bir yerde bulunması çok yararlıdır.
t.ö.

GürhanErkal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
43
Güncel her ekran kartı bunu destekler hatta son 6-7 yılda çıkmış ekran kartlarının çok büyük bölümü destekler. Referans monitörünüzün yanına alacağınız herhangi bir lcd monitör işinizi fazlasıyla görür. Ekstradan 200 Tl falan verirsiniz buna, sağladığı fayda yanında hiç bir şey.

GürhanErkal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
43
Yukarı Alt