birkaç resim de ben ekliyim belki beğenen çıkar...

meganne

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
2

meganne

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
2
en büyük sanatın insan yüzünde olduğunu düşünüyorum şahsen..eşya ve tabiat çizimleri bana göre değil..
eskiden canım sıkıldıkça arada bir karalardım. uzun yıllardır hiç çizmedim şimdilerde biraz biraz dönüş yapmaya başladım..
resimde çok fazla detaya girmek beni sıkyor o yüzden skech şeklinde çizim yapıyorum bu daha çok hoşuma gidiyor ve beni dolayısıyla daha az yoruyor..birden heves geldi işte kendimi bir kaptırdım 1 ay içinde 30-40 civarı karalama yaptım..
allah kalemi varetti..bu yüzden bana göre resim sanatı en zirve olarak kalem vasıtasıyla yapılan çizimlerde tecelli etmektedir fırça veya benzeri aletlerle yapılanlarda değil..bu benim şahsi fikrimdir tabi...
oldum olası çizgideki karakter beni çok etkiler..çizginin gösterilmesi lazım ancak fırça ve bezle üzerinden geçerek çizgiler yok ediliyor ve herkes bunu yapmaya alışmış..tabi öyle yapınca resim daha canlı hatta fotoğraf gibi duruyor fakat kanaatimce sanat değeri hiç yok böyle çizimlerin ..
bu siteyi tesadüfen yeni keşfettim umarım paylaşımda bulunuruz beraber...
buradaki herkese selam benden...

logarita99

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
2
Esya ve tabiati kastetmemistim, bende hislanmiyorum bunlari cizmekten. Tamamen katiliyorum cizgilerin yok edildigine.. Benimde en cok haz alarak cizdigim konular insanlardir, özellikle anatomi calismayi seviyorum.

Şerife ERTAŞ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
65
Tebrik ederimmm çok benzemiş Hepside Özellikle Kemal SUNAL'ın bakışlarına bayıldım bunları gördükçe benimde çizesim geldi bende portre çalışmayı çok seviyorum:)

meganne

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
2
çizimde son nokta portredir çünkü yaratıcının en büyük sanatı insan yüzündedir kanaatimce...

Ozgul

Üye
Tepki
57
Çalışmalarınızı ilgiyle takip ediyorum, emeğinize sağlık..

meganne

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
2
çok tşkler...severek çizdiğim için hiç zor gelmiyor bu bende aşk oldu artık...

Yukarı Alt