Duyuruyu Kapat
DESEN & GRAFİK & MODA KURSLARI
GRSEL SANATLAR AKADEMİSİ

Cafe Menüm

Konu, 'Kapak & Dergi & Broşür & Mönü' kısmında mcevik47 tarafından paylaşıldı.

1. mcevik47

mcevik47 Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    01.jpg 03.jpg 02.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg

Şener Grafik bunu beğendi.
  2. Beğendim. Güzel olmuş ancak mükemmel değil.

Sponsorlu Bağlantılar
  3. Beğendim demek isterdim ancak bence çok yorucu olmuş, bakarken yoruluyorum görsellere odaklanamıyorum. Bence renklerin kullanımı hatalı olmuş, arka fonların çok hareketli olması karmaşa yaratıyor. Tercih edilen renkler menülere uygun olarak kullanılmamış örneklemek gerekirse sıcaklarda kırmızı, soğuklarda mavi, işte salata gibi şeylerde yeşil, tatlılarda daha egzotik renkler işte mor veya pembe tonları gibi renkler kullanılsa daha doğru olurdu kanaatindeyim. Ayrıca arka fonun daha soft renkler tercih edilerek yapılması daha doğru olurdu önde bulunması gereken görselleri ve yazıları daha ön plana atarak ilk bakışta onlara odaklanmamızı sağlardı.
    Bence biraz araştırma yapmalısınız daha yaratıcı, daha estetik ilk görüşte basit fakat bir o kadarda etkili çalışmalar yapmalısınız bence bu konuda Sedat Gül üstadımızın çalışmalarını forumda bir inceleyin, Sade ve basit çalışmaların ne kadar etkili olabileceğinin en güzel örneklerini görebilirsiniz. Kolay gelsin...

Sayfayı Paylaş

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.