Görsel Sanatlar Akademisi
Duyuruyu Kapat
DESEN & GRAFİK & MODA KURSLARI
GRSEL SANATLAR AKADEMİSİ

Çalışmaların Görünürlüğü hakkında önemli duyuru.

Konu, 'Tişört Tasarım Yarışması' kısmında Admin tarafından paylaşıldı.

1. Admin

Admin Başkan Yetkili Kişi Yönetici

Sponsorlu Bağlantılar
    Merhaba değerli grafikerler.org üyeleri,
    Hepimizin bildiği gibi birkaç hafta önce Grafikerler.org ve UC-LOGIC Artisul ortaklığı ile "Dünyayı Koru" sloganlı Tişört Tasarım Yarışması başlatılmıştı.

Yarışmamız tüm hızıyla hala devam ediyor, tempo kesmek, vazgeçmek ve yorulmak yok.
    O büyük ödüllerden birini mutlaka sen/siz alacaksınız.

Fakat bugüne kadar ÖM'den gelen yarışmacı taleplerini birleştirdiğimizde aslında elimizde iyi bir geribildirim oluştu.

Bu geribildirimleri topladığımızda ortaya çıkan ortak sonuç şu: "Ben çalışmamı paylaşmak istiyorum ancak fikirlerimin çalınma tehlikesinden dolayı çalışmamı son günlerde yayınlamak zorunda kalıyorum, bunun bir çaresi yok mu?"

Dolayısıyla bize düşen, yarışmanın seyrini sekteye uğratmayacak ya da katılımcıların fikirlerini demoktatik olarak çözecek bir çözüm oluşturmak.

Bundan dolayı artık katılımcıların çalışmaları 3. kişiler tarafından görülemeyecek, herkes sadece kendi tasarımlarını görebilecektir.

Ancak yarışmanın son günü herkesin çalışması diğer bütün üyeler tarafından görülebilecektir.

Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.
    Grafikerler.org yönetimi

Erkan Nehir bunu beğendi.
  2. Diğer Katılımcıların Tasarımlarını Ne zaman görebileceğiz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Sayfayı Paylaş

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.