Can Sıkıntısından Bir Çalışma

reborn

Üye
Tepki
6
5-6 aydır kullanan birisi için basit denecek kadar vasatın altında olduğunu söyleyebiliriz. Hayal gücünüz çok çalışabilir lakin programıda kullanmak gerekir. 2. kısımda bir logo firmanın yaptığı iş hakkında ip ucları vermesi gerekmektedir. Desing olarak adlandırdığınız firmanızda sadece yuvarlak içinde rgb renk cümbüşünden oluşan bir görseli logo olarak kullanmak firmanızı olumsuz olarak etkileyebilir. Program yanında tasarım bilgiside şarttır. Programı kurcaladıkça, yardımcı kitaplar ve videolar sayesinde, soru ve cevap şeklinde öğrenebilirsiniz, tasarımıda aynı kaynaklardan öğrenmeniz mümkünmü bilmem ama bir grafiker adayı için en önemlisi tasarım konusunda eğitim şartı. :grafikerler:

hakim

Üye
Tepki
0
eline sağlık kardeşim gelişmenin sınırı yok.
devamlı can sıkıntısını pratik yapmaya verdiğin surece çok yol katedersin.

hakim

Üye
Tepki
0
@israfiluzuk
Grafikerliğe el attınmı kurtuluşun yok.
ara sıra kaçamağın oluyor ama uzun zaman sonrada olsa ortaya bişey çıkarmak insana huzur veriyor.
biraz ara vermiştim yeniden başlamak guzel bişey :)

CemilAL

Üye
Tepki
25
Çok sıkılmış anlaşılan. :p Ama şaka bir yana büyük i nin notası dışında geliştirilebilir bir çalışma. Renk konusunda biraz sıkıntı yaşamış o kadar, bir de gölgeler biraz karmaşıklaştırmış resmi, gölge kullanmak istersen bence boşlukları daha büyük yap. Ayrıca font biraz ince mi kalmış acaba? Ve onun gölgesi yok kopuk duruyor biraz, daire dilimlerinde kullandığın efektlerden farklı olduğu için sonradan eklenmiş uğraşmamışsın gibi bir izlenimi var. Ama genel manada iyi bir çalışma, geliştirilebilir. Tavsiyem D harfini yarım daire olarak kullanman belki hoş olabilir bilemiyorum, garip de durabilir. :p

Yukarı Alt