Cep Telefonu Çizimi

Tepki
0
Çalışma Corel de yapılmıştır.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Artık böyle çizimler yapan birbaşka arkadaşımız daha oldu.Bu tür çizimleri ciddi anlamda zevk alarak inceliyorum.Sizin gibi arkadaşlarımızın bizlerle olması ayrıca birbaşka kazanım.
Umarım çizimlerinizi bizlerle paylaşmayı kesmezsiniz.

Değerlendirmem:
Çizimlerinize kendisini temsil edecek bir ad verseniz daha iyi olurdu.
Mesela N-30 gibi birşeyler, bu da bir yaratıcılıktır ne de olsa.
Ben bu çiziminizde kapaklarınıza başka renkler düşündüm.
Mesela bayanlar için dış kapak pembe, iç kapak beyaz.
Mesela erkekler için yine dış kapak siyah iç kapak beyaz olabilir.

Sonra onay ve red tuşlarımızın da her ikisi aynı pozisyonda durabilirdi , sanırım şu şekilde Yeşil:Açık ; Kırmızı:Kapalı yı sembolize ediyor.Fakat biraz tuhaf geldi bana.Ya da yeşil tuş sırt üstü şekilde durabilir kırmızı ise tam tersi aşağı bakabilirdi.

Gri iç kapaktaki microfon deliği biraz daha küçültülebilir.
Siyah camı biraz daha aşağıya doğru uzatabilirsiniz, altındaki menü tuşlarıyla arasında biraz boşluk kalmış.

Genel olarak güzel olmuş, birkaç ayrıntıya dikkat etmemiz yararımıza olacaktır.

Yeni çizimlerinizi de mutlaka görmek isteriz Nihat Bey.

Başarılar.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Hakan Bey çoğu şeyi belirtmiş zaten, ek olarak söyleyebileceğim ellerinize sağlık,gerçekten güzel görünüyor..

Tepki
31
corelde yapılabilecek güzel çizimlerden biri bizimle payşatığınız için teşekkürler nihat bey
hakanın söylediklerine ek olarak tuş takımının harflerinin köşelerine yarım çerçeve atabilirsiniz buda tuşları daha gerçekçi gösterir

danisman

Consultant
Tepki
30
sevgili hakan iyi ki varsın :) aynen katılıyorum bir de sevgili nihat madem yapacaksın kendi tarzını ve modellerini yarat derim, yani ne bileyim uçuk kaçık modeller çiz, bunlar zaten bilinen modeller. Bunun yanında düz görüntü yerine perspektif görüntüleri tercih edersen göze daha da hitap edersin, diyorum ...

çalışmalarında başarılar dilerim ...

saygılar...

Yukarı Alt