CorelDraw'da Toplu Halde Dosya Dönüştürme [Videolu Anlatım]

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Aşağıdaki linkte resimli olarak bulabileceğiniz dersin videolu görüntüsünün de faydalı olacağını düşünerek dersi yeniden hazırlamaya çalıştım. Çoğu farklı uzantılardaki dosyaları farklı olarak dönüştürme yapabileceğiniz bir uygulama. Faydalı olması ümidiyle...

[VIMEO]16367957[/VIMEO]

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@Hasan Güner
Ben teşekkür ederim Hasan bey, faydalı olabiliyorsak ne mutlu...

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
yaşar bey özel bir makro ile mi oluyor bu işlem ? yada X5 versiyonda nasıl oluyor
bilgilendirirseniz sevinirim

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@Sedat Gül

Mesajınızı yeni görüyorum biraz geç cevap oldu Sedat bey kusura bakmayın hayır özel bir macrosu yok. Mac kullanıcısı olduğum için tam olarak CorelDraw kullanıcısı değilim lakin yaptığım araştırmalar sonucunda diğer eklemiş olduğum resimli ve videolu derslerime ilaveten CorelDraw ile ilgili bulduğum ve öğrendiğim bilgileri burada paylaşmaya çalışmıştım. Yalnız trial versiyonda çalışmıyor olabilir, konu ile ilgili tüm söyleyeceklerim bunlar, ilginiz için teşekkür ederim.

elif50

Üye
Tepki
0
rica etsem coreli ilk defa kullanmam gerek bana nasıl kullanmamı gösteren notlar ekleyebilirmisiniz

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@elif50
Sayın elif50 site içersinde CorelDraw, CrolDraw Dersler, CorelDraw Videolu Dersler bölümlerini incelerseniz her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz, kolay gelsin, saygılarımla...

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@Sedat Gül

@Yaşar KARADENİZ

Adı geçen "File Converter" isimli bir macro,
CorelDRAW 'da topluca uzantı yani format değiştirmeyi sağlayan bir eklenti,
bu eklenti sayesinde bir çok dosya cmx, cdr, des, eps, ai, wpg, wmf, cgm, pct, swf, svg, dxf, bmp, jpg, tif, ppf, cpt, gif ve png vb. vs. ... çoklu ve kısa bir sürede dönüşebiliyor.
X4 ve daha alt sürümlerde oldukça başarılı ...

Faydalı Olması Dileğiyle...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@asmagrafik
Sayın asmagrafik, özellikle şahsım adına sitede olmanın tek sebebi var bilgi dağarcığımı paylaşmak, sadece ve sadece faydalı olabilmek adına.

Bizi takip etmeye devam edin...

:grafikerler:

Yukarı Alt