Ed Hardy Desenleri

Tepki
0
Elinde Çalışılmış Ed Hardy Desenleri Olan Arkadaşlar Varmı Varsada Ekleyebilirmi?

Tepki
4
Yarına kadar bekle ekleyeyim malum bugün pazar.:) mesai yok yarın iş yerinden sana güzelerinden bir kaçtane yollarım:)

Tepki
0
Tmm Bendede Birsürü Var EdHardy Ama Konuyu Açalı 2 Ay Oldu Hiç Kimse Burda Paylaşımı Sevmiyor Sanırım O Yüzden BEnde Paylaşmak İstemedim

Tepki
4
ben bukadar çalıştım neden paylaşayım benim kadar onlarda uğraşsın düşüncesindeyseler paylaşmamaları normal:) boşver biz bize yeteriz. ayrica dosyada jpg olarak da birkaçtane var.

YÜKLE

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
@Recep Şahin

Genelleme yapmanız çok yanlış ben size bu konuda katılmıyorum. Aksine bu sitedeki herkes karşılıksız paylaşmayı çok seviyor ve yapıyor. Bendede Birsürü EdHardy Var Demişsiniz.. Peki neden bu iki ay içerisinde bir tanesini bile paylaşmadınız??:rolleyes:

@Dogus Toprak

Desenler için teşekkürler.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Hiç Kimse Burda Paylaşımı Sevmiyor Sanırım O Yüzden BEnde Paylaşmak İstemedim
Ben şimdiye kadar böyle birine hiç rastlamadım forumumuzda.Ömer Beyin de dediği gibi herkes paylaşmayı seviyor burada.Hem forumlar da bu sebeple yokmudur?
İstediğiniz şey arkadaşların elinde olmayabilir ya da elinde olan henüz bu konuyu görmemiş olabilir vs ... Ama birilerinin bilerek birşeyleri paylaşmadığını düşünemek yanlıştır.Oldu diyelim ,genelleme yapmak olmaması gereken birşey bence recep Bey : )

Yukarı Alt