Emprime Soru - cevap

Durum
Konu kapatılmıştır.

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Tekstil, Emprime ve desen çalışmalarınızla ilgili soru- sorunlarınızı bu başlık altında yazınız..

ygmr87

Üye
Tepki
1
arkadaşlar matbaa sektorunden sonra Tekstil, Emprime işine gırdım yanı pazartesı başlıyorum ama öncede yaptıgım iş katolog dergi afiş vs işlerdi bu cok daha farklı bı konu bu konuda pek fazla değil hiç bişey bılmıorum sanırım örnegın kırmızı bı ciçek var altındakı renkler lacıvert ve beyaz renk karışmıs nasıl alıcam ben o kırmızı rengi küçük küçük tramları almam gerekıyo herşey path alanıyla yapılıo sanırım bıraz bılgılendırırsenız çok sevınırım gerçekten şimdıden hepınıze tesekkurler..

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
@ygmr87

sevgili arkadasım deseni rgb formatından cmyk formatına cevir ve kanlallardaki renkleri al ctrl+l tusu ile renk ayarı ile oyna yeni yeni kanal ac ve 50 lik tram ver

ygmr87

Üye
Tepki
1
arkadaşlar desen çizimi yapmaya başladım ama çok zorlanıyorum desenı cızmekte path alanı olusturuken kesık kesık oluo çizgıler:( bunun bi programı yokmu yada path alanının en ıyı hangı şekılde olsturabılırım çok karışık desenler arkadaşlar yardımınıza cok ıhtıyacım var:(

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
@ygmr87

sanırım photoshopta desen çizmeye çalışıyorsun programın sol üst köşesinde kalem ayarları vardır oradan sorununu halledebilirsin

desinatör

Üye
Tepki
1
Arkadaşlar Renk Ayriminda Size Cok Iyi Bir Tüyo Vereyim. Photoshopta Actiginiz Resmi Once Index Color'a Cevirin Renk Sayisini 10 Ila 15 Arasi Tutun Daha Sonra Tekrar Image Girin Ve En Altta Color Table Goreceksiniz Istemediginiz Renkleri Beyaza Cevirip Yok Edin Kalan Renk Sizin Istediginiz Renkler Olsun Ve Bu Renkleride Cmyk Renklerine Cevirin Isiniz Bitince INDEX COLOR FORMATINDAKI RESMI TEKRAR Cmyk Yapin Iste Final Tum Renkler Elinizin Altinda Daha Kolay :)

cansu

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar coreldraw da yaptığımız çizimlerimizin renk ayırımlarını ve negatif çıkışlarını printır dan alma ayarlarını bilen varsa ve bizimle paylaşırsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

BiGG_BoSS

Üye
Tepki
0
@cansu

Renk ayrımı ayarı olmaz 1.
Negatiften kasıt ters olarak alma mı??

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt