enes kırtasiye hizmetleri logo çalışmam

avans09

Üye
Tepki
0
iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum saygılar...

Tepki
4
Photoshopta yapmışsınız ve fazlasıyla efekt vermişsiniz. Baskıda istediğiniz randumanı alamayabilirsiniz. Tercihim ikinci (turuncu) logodan yana.. Kolay gelsin...

grafiturk

Üye
Tepki
0
bencede turuncu logo başarılı

ama

1- logoya effect ve filtre uygulanmaz
2- logo vektörel olarak vektörel tabanlı programlarda çalışılır( gerçi yeni logo tarzında artık bunlada aşıldı :))

kriptonik

Üye
Tepki
1
bence de turunculu olan çünkü bir tek o logo vasıfları taşıyor diğerleri normal bir isim yazmışsınız gibi olmuş.. ondaki stilleri kaldırdığınızda ya da daha ince stiller uyguladığınızda daha hoş görünecektir...

kriptonik

Üye
Tepki
1
bu arada kafama takıldı bu en sondaki çalışmada enes adına yaslanmış arkadaş kim:) enes bu arkadaşmı..:) onun yerine ne bileyim bir kitap kurdu yada defter, kalem yada ofiste kullanılan birşey yapılabilir değil mi..

Prometheus

Üye
Tepki
0
ben yeşil olanı da çok beğendim, daha tatlı bir duruşu olacaktır tabelada diğerlerine göre.
turuncu olan da çok güzel.

kriptonik

Üye
Tepki
1
Sayın Prometheus, tabela da güzel duracaktır demişsiniz tabela mı tasarlıyorsunuz siz acaba? bu çalışma logo olarak tasarlanınca sadece tabela da değil tüm matbu evraklarda, web ortamında da kullanılacağını düşünmemiz gerekmez mi? bu konudaki fikrinizi çok merak ediyorum..

Yukarı Alt