Görsel Sanatlar Akademisi
Duyuruyu Kapat
DESEN & GRAFİK & MODA KURSLARI
GRSEL SANATLAR AKADEMİSİ

eps, psd, ai uzantıları gösteren program.

Konu, 'Adobe Photoshop' kısmında duygujum tarafından paylaşıldı.

1. duygujum

duygujum Üye

Sponsorlu Bağlantılar
    artık psd dosyalarının içinde ne olduğunu öğrenmek için photoshop ta açıp bakmanıza gerek kalmıcak! ;) Ekte verdiğim program sayesinde dosyanın üstüne gelip sağ tıkladığımızda resmin önizlemesini görebiliyoruz.

2. Teşekkürler. Gayet Güzel.

Sponsorlu Bağlantılar
  3. hasann

hasann Üye

cok tesekkurler duygujum senin paylasımlarını ve dostlugunu cok seviyorum sevmeyenler se kendilerin den pay cikarabilirler herkes kendi içindekiler kadar baskalarını severmiş senin için gusel :) :) egosu olmayan gusel insansin.

4. duygujum

duygujum Üye

çok teşekkür ederim Hasan Bey.
    bu arada Hasan Bey İzmir'in tanınan fotoğrafçılarındandır.

5. Ömer YILDIZ

Ömer YILDIZ Admin Yetkili Kişi

güzel bi program hemen indiriyorum, psd leri görmek için photoshopta açmama gerek kalmayacak artık. ellerine sağlık.

6. By_ExE

By_ExE Üye

Valla Süper Her Defasında Psd Dosyalarımı Karıştırıyordum zaten :) Paylaşımın İçin Teşekkürler

7. Ndesign

Ndesign Üye

paylaştığın için tşk duygu

8. paylaşımın için teşekkürler duygujum emeğine sağlık..

9. User

User Misafir

tesekürler tatli kiss emegine saglık...

10. paylasım ıcın sağolll ellerıne sağlık hocam

Sayfayı Paylaş

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Böylelikle, Topluluk Kuralları ve Kullanım Koşulları'na uygun olarak, yorumlarınızı kullanmak, yeniden kullanmak, silmek veya yayınlamak üzere tarafımıza geri alınamaz, herhangi bir kısıtlamaya tabi olmayan (format, platform, süre sınırlaması da dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) ve dünya genelinde geçerli olan ücretsiz bir lisans hakkı vermektesiniz.