Freehandde broşür tasarım teknikleri (videolu ders)

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@Ömer YILDIZ

@Sait SANCAK

@Abdullah Şahin

Ben teşekkür ederim, umarım Freehand öğrenmeye çalışan arkadaşlara dersler faydalı oluyordur.

danisman

Consultant
Tepki
30
Merhaba Yaşar bey;

Yapmış olduğunuz hizmet gerçekten çok değerli ve kıymetini bilenler için bulunmaz bir fırsat. Bu tür çalışmaları gerçekleştirmek ve video anlatım şeklinde ihtiyacı olanlara sunmak her insanın yapabileceği bir şey değil.

Sizin bu çalışmaları yapıyor oluşunuz, bu işteki ustalığınızı gösterirken, yapılan işin zahmeti de mesleğinize ne kadar aşık bir insan olduğunuzu göstermektedir.

Yaptığınız çalışmalardan dolayı önce mesleğimiz adına, sonra grafikerler ailesi içerisinde bulunarak ve bu güzel çalışmalara imza atarak, site adına faydalı organizasyonlar gerçekleştirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Ozan bey beni onure ettiniz teşekkür ederim. İnşaAllah kısa metrajlı hazırlamaya çalıştığım dersler Freehand öğrenmeye çalışan ve öğrenmek isteyen tüm arkadaşlara faydalı olur. Bu mesleğe başladığım günden bu güne, çalışma hayatımda her zaman, her yerde birşeyler öğretecek programı gösterecek kişi yada kişiler bulamadım, kendi çabalarımla gecemi gündüzümü vererek öğrenmeye çalıştım. Bunun insana ne kadar sıkıntı verdiğini, bazen insanın nasıl çıkmazlar içinde kaldığını her halde benden iyi bilen yoktur. Onun içindir ki, bildiklerimi paylaşmaya çalışıyorum. Eğer bir nebze de olsa bir yerlerde bazı arkadaşlara faydası dokunuyorsa ne mutlu bana. İlginiz için tekrar teşekkür ederim.

Tepki
25
Yaşar bey yine çok faydalı bir ders hazırlamışsınız unutmaya yüz tutmuş bazı bilgilerim tazelendi sayenizde çok teşekkürler...
devamını bekliyoruz, emeğinize sağlık eksik olmayın...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@Dilek Doğrusöz

Haklısınız Dilek hanım, bir takım yöntemleri unutmaya bile başladık. İnanın bende yeni öğrenmeye çalışanlar için uygulayabileceğim neler var diye düşünüyorum bazen. Hatırladıkça uygulamalı dersler hazırlamaya çalışıyorum. Siz de eksik olmayın, ilginiz için teşekkürler...

awsar

Üye
Tepki
0
neden ben rapıdshare yapamıorm. dewamlı error yazısıyla karsılasıyorum :S

Yukarı Alt