Freelancer Web Tasarım Uzmanı Genel İlanı

dspk

Üye
Tepki
0
Merhaba Arkadaşlar,

Aşağıda hotlink olmaması amacıyla kısalttığım URL'deki ilan uyarınca yoğunluk zamanlarında beraber çalışmalar gerçekleştirebileceğimiz freelancer çalışma arkadaşları ile tanışmak istiyoruz.
Paylaştığım linkteki ilan tam zamanlı çalışma için olsa da buradaki ilanın amacı sadece yoğun zamanlarımızda teklif götürebileceğimiz freelancer arkadaşlarımız ile tanışmaktır.

Beklenen özellikler şu şekildedir:
  • Arayüz tasarımında deneyimli,
  • Photoshop programına hakim,
  • Müşteri kişi, kurumlar için yaratıcı online kurumsal kimlik, e-bülten ve web arayüzü çalışmaları yapabilecek,
  • Yaptığı arayüz çalışmalarını XHTML, CSS'ye aktarımını yapıp, JS/JQuery alt yapılarını hazırlayabilecek

Firma Detay ve İrtibat için:
http://tcep.net/url/2

Tanışabilmek dileğiyle;
Teşekkür ederim.

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
Merhaba html5,css3,jQuery,jScript bilgisine sahibim. Framework ve Responsive Design yapıyorum ilgilenirseniz yardımcı olmak isterim. Freelance olarak hizmet veriyorum.

hediye54

Üye
Tepki
21
merhaba iletişime photoshop, corel, flash konularına hakimim tasarımda çok iyyim diye bilirim. Fakat kodlamada yani XHTML, CSS az kullandım fakat iletişme gecerseniz..

Referanslarımı gösteririm. msn: graphicgirl_54@hot...

dspk

Üye
Tepki
0
İlginize teşekkür ederiz,
Mail ile ulaşan ve mesaj bırakan tüm arkadaşlarımızın çalışmalarını inceliyoruz.
Ayrıca Emre Bey ve hediye54 Hanımefendiyle de irtibata geçilmiştir.

İlanımız aktiftir.
Teşekkür ederiz.

Jerolin

Üye
Tepki
1
Merhaba

PSd to Css /Html konusunda yardımcı olmak isterim ayrıca web arayüz konusunda bilgiliyim.
İletişime geçmek isterseniz mailinizi bekliyorum..

daffodil

Üye
Tepki
0
Web arayüz tasarımı, xhtml, css konusunda deneyimliyim. Freelance olarak destek verebiliirim. Pm yoluyla iletişime geçerseniz portfolyomu iletebilirim.

Yukarı Alt