GoGo SqueeZ için Logo Dizayn Edin

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
GoGo SqueeZ, tüm tasarımcıları, yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak ve 2012 yazında A.B.D.'yi çocuklar ve yetişkinler için eğlenceli aktiviteler sunarak turlayacak olan GoGo Mobile Playground'un resmi logosunu tasarlamaya davet ediyor.

Kazanan sanatçının tasarladığı logo, 2012'de tüm Amerika'yı turlayacak GoGo Mobile Playground'da gösterilecek. Buna ek olarak, tasarım, GoGo SqueeZ'in sosyal medya kanalları, websitesi ve 'Pass the Play' turunun ürünlerinin logosu olarak tanıtılacak. Kazanan tasarımcı ayrıca 3000 doların (usd) sahibi olacak.

Finale kalan bir kişinin tasarımı (GoGo SqueeZ ve Dr. Alice Wilder tarafından seçilecek), GoGo SqueeZ sosyal medya kanallarında gösterilecek ve ayrıca bu kişi 400 dolar (usd) kazanacak.

En yüksek oyu alan sanatçının eseri GoGo Squeez sosyal medya kanallarında gösterilecek ve bu kişi 500 doların (usd) sahibi olacak.

Katılım Tarihleri
Son Başvuru Tarihi : 1 Mart 2012
Oylama: 2 Mart 2012 - 8 Mart 2012
Kazanan(lar) Açıklanacak : 16 Mart 2012

Yarışmaya Grafikerler.org üzerinden katılabilirsiniz, Katılmak için TIKLAYIN

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
UGG tasarım yarışmasının kazananı Türkiye'den seçildi, umarım bu yarışmayı kazanan da Türkiye'den olur ve ödülü alır.

Birinciyi ve finalistleri görmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın

https://www.grafikerler.org/ugg.php

SNSİZ

Üye
Tepki
1
Ömer Bey bilgilendirme için teşekkür ederim ilgimi çekti yarışma tam logoyu hazırladım kuralları detaylı bir şekilde okuyayım dedim bi de ne göreyim logo firma ismi olmayacakmış bende tam firma ismini kullanarak logo yapmıştım :)

burcucetin

Üye
Tepki
0
@snsiz
Merhaba snsiz, çok teşekkür ederiz ilgilendiğin için. Hazırladığın çalışmayı görmek isteriz. Belki GoGo SqueeZ'i Pass the Play ile değiştirebilirsin.

Katılmak isteyen diğer tasarımcılar için aşağıda ayrıntıları paylaşmak istedik;

DİZAYN ETMEYE BAŞLAMADAN ÖNCE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR!
- Logo tasarımı 'PASS THE PLAY' metnini İÇERMEK ZORUNDADIR.
- Logo tasarımı 'GoGo squeeZ' metnini İÇERMEMELİDİR.
- Katılımcılar, varolan meyve karakterlerini kullanabilirler fakat bu katılımcının orijinal formunda olmalıdır. (Yapısını ve renkleri değiştirmeden. Örneğin: Elmayı beyzbol oynarken kullanabilirsiniz fakat renk ve boyutlarında değişiklik YAPMAMALISINIZ.)
- Dizayn edilecek logo, varolan GoGo squeeZ logosu, meyve karakterleri ve yaşadıkları dünyaya kompliman olmalıdır.
- Gönderiler, orijinal olmak ve JPEG veya PNG formatında yollanmak zorundadır. Gönderiler, Creative Invite süresince veya öncesinde ticari amaçlı kullanılamaz.
- Katılımcılar kazanan olarak seçildikleri takdirde orijinal sanateserlerini ellerinde bulundurmak zorundadır.
- Tasarımlar üretim gereksinimlerine göre değişikliğe uğratılabilir.
- Gönderiler, renkli ve 'yatay' olarak gönderilmek zorundadır.
- Gönderiler, 5MB'den büyük olamaz.
- GoGo SqueeZ yabancı bir şirket olduğu için çalışmanızı gönderirken açıklama kısmını İngilizce girmenizi tavsiye ediyoruz.

Yukarı Alt